Zamknij

"Po prostu przyjaźń" dziś w TV - o której i gdzie oglądać 15.03? O czym jest film? [OBSADA]

Jolanta Waligóra
15.03.2019 15:24
"Po prostu przyjaźń" dziś w TV - o której i gdzie oglądać 15.03? O czym jest film? [OBSADA]
fot. Youtube/MultikinoTV

"Po prostu przyjaźń" w TV - już dzisiaj 15 marca 2019 po raz pierwszy w telewizji wyemitowana zostanie polska komedia romantyczna "Po prostu przyjaźń". To doskonała okazja do zobaczenia filmu dla wszystkich, którzy nie mieli okazji wybrać się na niego do kina. O której film "Po prostu przyjaźń" w TV i gdzie oglądać? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

"Po prostu przyjaźń" w TV - o której godzinie film? Gdzie obejrzeć 15.03.2019? O czym jest "Po prostu przyjaźń"? Kto w obsadzie produkcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o filmie "Po prostu przyjaźń" w telewizji.

"Po prostu przyjaźń" dziś w TV - o której i gdzie oglądać film? [15.03.2019]

"Po prostu przyjaźń" w TV 15.03 - na taką wiadomość czekały przede wszystkim te osoby, które od dawna chciały obejrzeć polską komedię romantyczną, a nie miały okazji wybrać się na film do kina. "Po prostu przyjaźń" w telewizji wyemitowana zostanie w piątek, 15 marca. Film będzie można obejrzeć o godzinie 20:00 na antenie TVN. "Po prostu przyjaźń" wyemitowana zostanie w telewizji po raz pierwszy.

Zagłosuj

Obejrzysz film "Po prostu przyjaźń" w TV?

Liczba głosów:

Oprócz "Po prostu przyjaźń" w TV, wieczorem 15 marca będzie można obejrzeć: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (Polsat, 20:00), "Jak stracić chłopaka w 10 dni" (TVN7, 20:00) czy "Vabank" (Polsat, 22:05).

Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT]

"Po prostu przyjaźń" - OPIS: o czym jest film? Kto gra? [OBSADA]

Film "Po prostu przyjaźń" miał swoją kinową premierę w Polsce 6 stycznia 2017 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest Filip Zylber, a za scenariusz Karolina Szablewska, znana także z "Listów do M". 

Alina i Marian wygrywają sporą sumę pieniędzy. Ivanka postanawia mieć dziecko. Filip ryzykuje karierę. Stateczny profesor musi zadecydować, czy złamać zasady. Grupa znajomych odkrywa tajemnicę. - brzmi opis filmu na portalu Telemagazyn.pl

W obsadzie "Po prostu przyjaźń" znaleźli się m.in.: Agnieszka Więdłocha (jako Julia), Magdalena Różczka (Ivanka), Maciej Zakościelny (Grzegorz), Piotr Stramowski (Kamil), Bartłomiej Topa (Patryk), Marcin Perchuć (Marian), Aleksandra Domańska (Jadźka) czy Krzysztof Stelmaszyk (Szymon).

RadioZET.pl/JW