Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pociąg Słoneczny 2018: rozkład jazdy, ceny biletów, trasa

09.05.2018 14:36

Pociąg Słoneczny 2018 po raz kolejny pojedzie z Warszawy do Ustki. Od kiedy do kiedy będzie kursował, po jakiej trasie i gdzie sprawdzić rozkład jazdy? Odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań i przedstawiamy ceny biletów na Słoneczny Pociąg 2018.

Pociąg Słoneczny 2018: rozkład jazdy, ceny biletów, trasa fot. Value Stock Images/EASTNEWS

Pociąg Słoneczny 2018: rozkład jazdy, trasa, ceny biletów, stacje. Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat Słonecznego Pociągu 2018. Od kiedy będzie kursował?

» Gdzie jest burza? RADAR online - meteorologiczny informator o burzach «

Pociąg Słoneczny 2018: rozkład jazdy, trasa, stacje

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy w tym roku planują wakacje nad polskim morzem. Słoneczny Pociąg powraca! Tak, jak w ubiegłym roku, trasa Pociągu Słonecznego 2018 będzie wyglądała następująco: Warszawa Zachodnia - Trójmiasto - Ustka (i z powrotem). Jak poinformował Dariusz Grajda, członek Zarządu przewoźnika, czas przejazdu Słonecznego Pociągu 2018 wynosić będzie około 5 i pół godziny. Wspomniane połączenie obsługiwane będzie przez piętrowe składy Bombardiera, które mogą osiągnąć maksymalną prędkość równą 160 km/h. Niestety dokładny rozkład jazdy Pociągu Słonecznego 2018 nie jest jeszcze znany. Wyjazd z Warszawy zaplanowany jest na około godzinę 7:00, z kolei wyjazd powrotny z Ustki na około godzinę 13:00.

Pociąg Słoneczny 2018 kursować będzie od soboty, 23 czerwca, aż do końca wakacji. W ubiegłym roku z pociągu skorzystało ponad 111 tysięcy osób.

Ceny biletów: Pociąg Słoneczny 2018 - ile zapłacimy za przejazd?

Sezon wakacyjny coraz bliżej. W związku z tym wiele osób zastanawia się, jakie będą ceny biletów na Pociąg Słoneczny 2018. Niestety nie została jeszcze udostępniona informacja na ten temat. Jeśli tylko pojawi się jakakolwiek wzmianka, zamieścimy ją w tym artykule. Znajdziecie tutaj najświeższe informacje.

Przypominamy, że w ubiegłym roku ceny biletów na Pociąg Słoneczny na trasie Warszawa Zachodnia-Ustka lub Ustka-Warszawa Zachodnia, przedstawiały się następująco:

- normalny: 60 zł,

- ulga studencka: 29,40 zł,

- ulga szkolna: 37,80 zł.

RadioZET.pl/JW

Oceń