Zamknij

Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795 roku, jeśli trafił? Milionerzy - pytanie za 500 tys. złotych

25.06.2020 16:41
Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795 roku, jeśli trafił? Milionerzy - pytanie za 500 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795 roku, jeśli trafił? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 500 tys. złotych.

Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795 roku, jeśli trafił? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 500 tys. złotych.

Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795 roku, jeśli trafił? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795 roku, jeśli trafił?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. nie trafił pod żaden 

B. pod austriacki 

C. pod rosyjski 

D. pod pruski

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania ostatnie koło ratunkowe - Telefon do przyjaciela. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła z niego skorzystać. Ostatecznie po krótkiej rozmowie i przemyśleniu wszystkich wariantów, uczestniczka zrezygnowała z dalszej gry.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795 roku, jeśli trafił? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Pod jaki zabór trafił Białystok w 1795 roku, jeśli trafił?", to D. Uczestniczka wygrała 250 tys. złotych i zakończyła grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl