Zamknij

Pod powierzchnią 2. sezon - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki serialu?

Karolina Piotrowska
05.08.2019 12:39
Pod powierzchnią 2. sezon - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki serialu?
fot. mat. prasowe TVN / Robert Pałka

Drugi sezon serialu "Pod powierzchnią" będzie można obejrzeć przedpremierowo w internecie! Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów, czyli kiedy i gdzie oglądać 2. sezon "Pod powierzchnią" oraz co wiadomo o kontynuacji i nowych odcinkach.

2. sezon "Pod powierzchnią" - kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serialu oraz szczegóły dotyczące przedpremierowej emisji odcinków.

"Pod powierzchnią" 2. sezon - kiedy premiera nowych odcinków?

Drugi sezon serialu "Pod powierzchnią" i nowe odcinki będzie można oglądać przedpremierowo już od poniedziałku, 17 czerwca 2019 roku. Pierwszy odcinek 2. sezonu będzie można obejrzeć po wykupieniu pakietu. Kolejne zostaną udostępnione w tygodniowych odstępach. 

Pod powierzchnią, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie nowy sezon?

- Zeszłej jesieni «Pod powierzchnią» podbiło serca widzów. Korzystając z wolności jaką daje player.pl, drugi sezon serialu pojawi się już 17 czerwca w serwisie. Dzięki temu fani mogą decydować, gdzie, kiedy i na jakim ekranie będą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Naszym celem jest regularne dostarczanie nowych treści, by użytkownicy zawsze mieli świeże propozycje programowe do wyboru. - wypowiada się Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Gdzie oglądać 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" online i w TV?

Nowe odcinki i 2. sezon serialu "Pod powierzchnią" zadebiutują online w player.pl. Po sukcesie pierwszego sezonu, który był jedną z najczęściej wybieranych nowości serialowych w serwisie, to właśnie użytkownicy playera jako pierwsi zajrzą pod powierzchnię nowych tajemnic bohaterów. Na antenie TVN emisja serialu planowana jest na jesień w czasie prime time.

W opisie serialu na stronie internetowej stacji TVN możemy przeczytać:

"Drugi sezon "Pod powierzchnią" to emocjonująca, siedmioodcinkowa produkcja w reżyserii Borysa Lankosza oraz Bartka Konopki. Finałowy odcinek pierwszej serii odkrył przed widzami zaskakującą prawdę o zniknięciu Maksa – synka Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa). Chłopiec żyje i znajduje się pod opieką swojej dawnej niani – Igi. Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Dlaczego dziewczyna uprowadziła dziecko? Czy Marta zdoła odzyskać syna? Ola, po dramatycznych wydarzeniach na szkolnym balu, znika wraz z Jankiem. Jak potoczą się ich losy? Czy Maciek zdoła odnaleźć ciężarną córkę?".

Serial "Pod powierzchnią" jest autorskim projektem stacji TVN, od początku rozwijanym przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. W obsadzie znaleźli się m.in. Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlat, Maria Kowalska, Michalina Łabacz, Mateusz Banasiuk, Ilona Ostrowska, Małgorzata Hajewska - Krzysztofik. W 2. sezonie "Pod powierzchnią" dołączą do nich Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak oraz Jacek Poniedziałek.

RadioZET.pl/materiały prasowe TVN/KP