Zamknij

"Pod powierzchnią", odcinek 3: streszczenie. Ktoś podpala samochód Maćka! [4.11]

Redakcja
29.10.2018 12:25
"Pod powierzchnią", odcinek 3: streszczenie. Ktoś podpala samochód Maćka! [4.11]
fot. Youtube/TVN Series

"Pod powierzchnią", odc. 3: streszczenie. Maciek podejrzany o molestowanie, a ktoś podpala jego samochód! Z kolei Bartek zostaje szantażowany. Jeśli nie przyjmie z powrotem Maćka do pracy, jego tajemnica sprzed lat może wyjść na jaw. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów i co się wydarzy w 3. odcinku "Pod powierzchnią"? Streszczenie epizodu zamieszczamy poniżej.

"Pod powierzchnią" to nowy serial TVN, którego premiera odbyła się w październiku 2018 roku. W rolach głównych ośmioodcinkowej produkcji można oglądać Magdalenę Boczarską, Bartłomieja Topę, Łukasza Simlata oraz Marię Kowalską. Szczegółowe informacje na temat serialu można znaleźć w linku poniżej.

» Pod powierzchnią - premiera, obsada, zwiastun, fabuła serialu TVN «

"Pod powierzchnią", odcinek 3: streszczenie nowego epizodu

Co się wydarzy w 3. odcinku serialu "Pod powierzchnią"? Bartek i Ola spotykają się w gabinecie dyrektora. Tymczasem ktoś podpala samochód Bartka, który jest zaparkowany przed szkołą. O całej sprawie robi się głośno w całym Płocku. Dyrektor decyduje się zawiesić Maćka do czasu, jak nie wyjaśni się sprawa podejrzenia o molestowanie. Trudna sytuacja sprawia, że Maciek zbliża się do córki. Z kolei Ola jest wściekła na Bartka, że ten zawiesił jej ojca. Między parą dochodzi do kłótni.

Niedługo potem Bartek dostaje anonimowy list. Nadawca żąda powrotu Maćka do pracy w szkole. W przeciwnym razie wyjawi jego tajemnice sprzed lat. Z kolei Marta dowiaduje się, że w chwili pożaru samochodu, Bartek był w szkole, mimo że powiedział, że pokazywał domek nad Wisłą klientom chętnym do kupna.

"Pod powierzchnią", odc. 3 - kiedy i gdzie oglądać nowy epizod?

Odcinek 3 "Pod powierzchnią" wyemitowany zostanie w niedzielę, 4 listopada na kanale TVN. Nowy epizod będzie można obejrzeć o godzinie 21:30. Z kolei 3. odcinek serialu "Pod powierzchnią" online dostępny będzie na platformie Player.pl

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW