Zamknij

Pod powierzchnią - premiera, obsada, zwiastun, fabuła serialu TVN

Redakcja
29.10.2018 12:27
Pod powierzchnią - premiera, obsada, zwiastun, fabuła serialu TVN
fot. screen z youtube/tvnpl

"Pod powierzchnią" to nowy serial TVN, którego premiera zapowiedziana jest na październik 2018 roku. W rolach głównych ośmioodcinkowej produkcji zobaczymy Magdalenę Boczarską, Bartłomieja Topę, Łukasza Simlata oraz Marię Kowalską. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie i o czym będzie serial "Pod powierzchnią"? Przedstawiamy dokładną datę premiery, opis fabuły oraz zwiastun.

"Pod powierzchnią": serial TVN - kiedy premiera? Kto zagra? O czym będzie? Sprawdzamy najważniejsze informacje - data premiery, obsada, zwiastun oraz opis fabuły.

"Pod powierzchnią" - premiera, obsada. Kiedy serial w TVN i kto zagra?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się, kiedy serial "Pod powierzchnią" emitowany będzie w telewizji. Premierowy odcinek będzie można obejrzeć w niedzielę, 21 października 2018 roku o godzinie 21:30 na kanale TVN. Z kolei serial "Pod powierzchnią" online dostępny będzie na platformie Player.pl. Produkcja ma liczyć osiem epizodów.

W obsadzie "Pod powierzchnią" znaleźli się m.in. Magdalena Boczarska (jako Marta Gajewska), Bartłomiej Topa (Bartek Gajewski), Łukasz Simlat (Maciej Kostrzewa), Maria Kowalska (Aleksandra Kostrzewa). Serial wyreżyserował Borys Lankosz, laureat wielu nagród, w tym Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Z kolei autorem zdjęć jest operator Bogumił Godfrejów, nominowany do Oscara w kategorii krótkometrażowy film fabularny za film "Męska sprawa". Serial jest kolejnym oryginalnym projektem TVN.

"Pod powierzchnią": serial TVN - zwiastun. O czym będzie nowa produkcja?

Oficjalny opis serialu "Pod powierzchnią" brzmi następująco: "Bartek jest dyrektorem szanowanego liceum i wspólnie z Martą, nauczycielką języka polskiego, tworzą pozornie kochające się małżeństwo. Traumatyczne przejścia powodują, że para przeżywa poważny kryzys. Z kolei Maciek jest ojcem Oli, która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę. Pod koniec wakacji ścieżki głównych bohaterów skrzyżują się, łącząc ich ze sobą już na zawsze. To pozornie błahe spotkanie da początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni…"

» "Pod powierzchnią", odcinek 3: streszczenie. Ktoś podpala samochód Maćka! [4.11] «

Zapowiedź serialu zamieszczamy poniżej.

W związku z pojawieniem się zapowiedzi, wiele osób szuka informacji na temat muzyki ze zwiastunu "Pod powierzchnią". W tle słyszymy utwór Bena Cocksa "So Cold".

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW