Zamknij

Pod powierzchnią, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i gdzie obejrzeć? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
05.08.2019 12:39
Pod powierzchnią, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i gdzie obejrzeć? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/TVN Series

Kiedy 2. sezon "Pod powierzchnią"? Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pogłoski o kontynuacji serialu - teraz informacja o powstaniu nowej serii została oficjalnie potwierdzona. Wiadomo, że w obsadzie, oprócz znanych bohaterów, pojawią się także nowe twarze, a fabuła skupi się na tym, co się wydarzyło przed momentem, w którym poznaliśmy bohaterów w 1 serii. Szczegółowe informacje o tym, kiedy 2. sezon"Pod powierzchnią" i gdzie go oglądać, zamieszczamy poniżej. 

"Pod powierzchnią", 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu TVN? Kto zagra w nowej części? Jacy nowi bohaterowie się pojawią? Co się będzie działo? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Pod powierzchnią" i gdzie oglądać online i w TV.

Pod powierzchnią, sezon 2 - kiedy nowe odcinki i gdzie obejrzeć?

Informacji na temat tego, kiedy sezon 2. "Pod powierzchnią" szuka wielu fanów serialu, którzy chcieliby śledzić dalsze losy bohaterów. Choć początkowo produkcja miała składać się tylko z jednej serii, która liczyła 7 odcinków, to pod koniec ubiegłego roku pojawiły się pogłoski o możliwej kontynuacji serialu. Teraz informacje o powstaniu 2. sezonu "Pod powierzchnią" zostały oficjalnie potwierdzone.

Pod powierzchnią, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie nowy sezon?

Wiadomo, że serial będzie można oglądać na jesieni 2019 roku niezmiennie w TVN. Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy dokładnie wyemitowany zostanie 1 odcinek sezonu 2. "Pod powierzchnią". Jeśli tylko pojawi się taka informacja, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Z kolei 2. sezon "Pod powierzchnią" online można oglądać od 17 czerwca na platformie player.pl.

» Wiosenna ramówka TVN 2019 - seriale, programy. Kiedy i co oglądać? [SPOT] «

Pod powierzchnią, 2. sezon - ZWIASTUN, obsada. Co się wydarzy w nowej serii?

Fabuła 2. sezonu "Pod powierzchnią" skupi się na tym, co się wydarzyło przed momentem, w którym poznaliśmy bohaterów w 1 serii. Dowiemy się m.in. dlaczego opiekunka Iga porwała Maksa. Rozwinięty zostanie także wątek Radka, syna komisarz Byszewskiej. 

Widzowie będą mogli wejść jeszcze głębiej pod powierzchnię kłamstw i tajemnic głównych bohaterów. Dowiedzą się, co tak naprawdę wydarzyło się przed laty - wyjaśnia biuro prasowe TVN i Discovery Polska portalowi Wirtualne Media.

Do obsady sezonu 2. "Pod powierzchnią" powrócą Michalina Łabacz (jako Iga), Mateusz Banasiuk (Radek) i Małgorzata Hajewska-Krzysztofik (komisarz Byszewska). Ponadto pojawią się także nowi bohaterowie m.in. Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak i Jacek Poniedziałek. Reżyserią zajmują się Borys Lankosz oraz Bartosz Konopka.

Zwiastun sezonu 2. "Pod powierzchnią" można znaleźć poniżej.

RadioZET.pl/JW