Zamknij

Pod powierzchnią, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie nowy sezon?

Jolanta Waligóra
05.08.2019 12:36
Pod powierzchnią, sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie nowy sezon?
fot. Youtube/TVN Series

Kiedy 3. sezon "Pod powierzchnią" i czy nowa seria w ogóle powstanie? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu TVN. Niestety do tej pory nie pojawiło się wiele szczegółów na temat kolejnej serii. Sprawdzamy, co na tę chwilę wiadomo o 3. sezonie "Pod powierzchnią".

"Pod powierzchnią", 3. sezon - kiedy nowe odcinki serialu TVN? Czy produkcja w ogóle będzie kontynuowana? Czy powstanie kolejna seria? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i czy będzie "Pod powierzchnią 3".

Pod powierzchnią, 3 sezon - czy będzie nowy sezon serialu?

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "Pod powierzchnią" i czy serial w ogóle będzie kontynuowany, poszukuje wielu fanów produkcji TVN. Niestety trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na temat powstania "Pod powierzchnią 3". Nie wiadomo zatem, czy serial będzie kontynuowany. Pozostaje nam jedynie oczekiwać na decyzję stacji TVN.

Przypomnijmy, że 2. sezon "Pod powierzchnią" wyemitowany zostanie w telewizji na jesieni 2019 roku. Druga seria produkcji dostępna jest już jednak na internetowej platformie Player.pl. Pierwszy odcinek można było oglądać 17 czerwca, a kolejne epizody pojawiały się co tydzień. Warto wspomnieć, że dostęp na platformę nie jest darmowy. Oznacza to, że za możliwość obejrzenia "Pod powierzchnią 2" online trzeba zapłacić.

TVN Player - cena. Ile kosztują pakiety w Player plus? [CENNIK]

Fabuła 2. sezonu "Pod powierzchnią" skupia się na tym, co się wydarzyło przed momentem, w którym poznaliśmy bohaterów w 1 serii. Dowiemy się m.in. dlaczego opiekunka Iga porwała Maksa. Rozwinięty zostanie także wątek Radka, syna komisarz Byszewskiej. 

Kiedy 3. sezon Pod powierzchnią?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, czy powstanie kolejny sezon serialu ani tym bardziej, kiedy 3. sezon "Pod powierzchnią" mógłby zostać wyemitowany. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Pod powierzchnią, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i gdzie obejrzeć? [ZWIASTUN]

RadioZET.pl/JW