Zamknij

Podwojony kwadrat sześcianu liczby 2 daje liczbę mniejszą niż...? [MILIONERZY]

04.08.2020 15:00
Podwojony kwadrat sześcianu liczby 2 daje liczbę mniejszą niż...? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Podwojony kwadrat sześcianu liczby 2 daje liczbę mniejszą niż...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 2 tysiące złotych.

Podwojony kwadrat sześcianu liczby 2 daje liczbę mniejszą niż...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 2 tysiące złotych.

Podwojony kwadrat sześcianu liczby 2 daje liczbę mniejszą niż...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Podwojony kwadrat sześcianu liczby 2 daje liczbę mniejszą niż...?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. 10

B. 50

C. 100

D. 150

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź D.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Podwojony kwadrat sześcianu liczby 2 daje liczbę mniejszą niż...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Podwojony kwadrat sześcianu liczby 2 daje liczbę mniejszą niż...?", to właśnie D. Uczestniczka wygrała 2 tysiące złotych i mogła kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl