Zamknij

Pogoda na Wszystkich Świętych 2018 - jaka prognoza na 1 listopada?

Redakcja
31.10.2018 14:33
Pogoda na Wszystkich Świętych 2018 - jaka prognoza na 1 listopada?
fot. Shutterstock

Jaka pogoda na Wszystkich Świętych 2018 i początek listopada? Sprawdzamy długoterminową prognozę pogody dla Polski na 1 listopada. Będzie deszczowo czy słonecznie?

Pogoda na Wszystkich Świętych 2018 - jaka jest długoterminowa prognoza pogody na 1 listopada 2018 i początek listopada? Sprawdzamy zapowiedzi synoptyków. 

» Wszystkich Świętych a Zaduszki - czym się różnią i kiedy wypadają? «

Pogoda Wszystkich Świętych 2018 - jaka prognoza na 1 listopada 2018?

Według prognozy pogody na Wszystkich Świętych 2018, 1 listopada zapowiada się wyjątkowo pogodnie. W prawie całej Polsce przez cały dzień ma świecić słońce, z wyjątkiem Kujaw, Warmii i Mazur, gdzie mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Temperatury będą wahać się od około 8 do 15 stopni Celsjusza.

» Kiedy spadnie śnieg? Długoterminowa prognoza pogody na koniec 2018 roku

Wszystkich Świętych 2018 - długoterminowa prognoza pogody

Długoterminowa prognoza pogody na Wszystkich Świętych i listopad 2018 zapowiada bardzo słoneczne i bezdeszczowe dni na początku miesiąca na większości obszarów w kraju. Pierwsze przymrozki będziemy mogli odczuć dopiero pod koniec listopada. Właśnie wtedy mogą pojawić się pierwsze opady śniegu.

Przez pierwsze 2 tygodnie listopada temperatury w ciągu dnia będą utrzymywać się na poziomie 9-10 stopni Celsjusza, a w nocy 4-5 stopni, jednak z każdym dniem będzie robiło się coraz chłodniej. W ostatnim tygodniu termometry w ciągu dnia będą wskazywać temperatury na poziomie 3-4 stopni, a w nocy od -1 do 0 stopni Celsjusza.

» Zima 2018/19: pogoda - długoterminowa prognoza. Jaka będzie zima?

Długoterminowa prognoza pogody na listopad 2018 oraz zapowiedzi synoptyków sugerują, że przez najbliższe tygodnie czeka nas sporo słońca i mało deszczu. Temperatury będą stopniowo spadać, a z każdym tygodniem możemy spodziewać się coraz więcej przymrozków. Warto na bieżąco śledzić aktualne zmiany i prognozę pogody, bo poprzednie lata nie raz pokazały nam, że natura potrafi zaskoczyć.

RadioZET.pl/KP