Zamknij

Pogoda na sierpień 2018: morze, Mazury, góry - długoterminowa prognoza

Redakcja
08.08.2018 15:53
Pogoda na sierpień 2018: morze, Mazury, góry. Przedstawiamy długoterminową prognozę i sprawdzamy, w których rejonach Polski w tym miesiącu będzie najcieplej.  » Sierpień 2018: wydarzenia, koncerty - co robić w wakacje? [WARSZAWA] «  Pogoda na sierpień 2018 nad morzem Prognoza pogody na sierpień 2018 nad morzem jest bardzo optymistyczna. Synoptycy zapowiadają, że na początku miesiąca będzie można spodziewać się upałów. Towarzyszyć im będą przelotne opady deszczu i burze. Temperatura ma oscylować w granicach od około 18 stopni w nocy do około 30 stopni w dzień. Prawdopodobnie w drugim tygodniu sierpnia 2018 pogoda nad morzem nieznacznie się pogorszy, jednak w drugiej połowie miesiąca ponownie się poprawi. Pod koniec sierpnia ma być słonecznie i bezdeszczowo.  Prognoza pogody na sierpień 2018 - Mazury Również prognoza pogody na sierpień 2018 na Mazurach napawa optymizmem. Jak w całym kraju, także i w tej części Polski synoptycy zapowiadają upały wraz z przelotnymi opadami deszczu. Pojawić się mogą również burze. W drugim tygodniu miesiąca temperatura może spać do około 23 stopni Celsjusza, jednak już po paru dniach znowu ma wzrosnąć. Druga połowa sierpnia zapowiada się słonecznie i praktycznie bezdeszczowo - opady mają pojawiać się rzadko i na chwilę.  Długoterminowa prognoza pogody na sierpień 2018 w Zakopanem Pogoda na sierpień 2018 w Zakopanem ma być zmienna. W pierwszym tygodniu miesiąca ma być upalnie i burzowo. W drugim natomiast temperatura prawdopodobnie spadnie i będzie wahać się w granicach od 18 do 23 stopni. Synoptycy zapowiadają, że w tym okresie będzie można spodziewać się także większych opadów deszczu na przemian ze słońcem. Pogoda w Zakopanem w sierpniu 2018 ma się ustabilizować pod koniec miesiąca. Mimo że temperatura wtedy ma wynosić około 20 stopni, to opady mają ustąpić.  Warto pamiętać jednak o tym, że pogoda na sierpień 2018, a szczególnie na drugą połowę miesiąca, ze względu na odległy termin do omawianych dni, może jeszcze ulec zmianie.   RadioZET.pl/JW
fot. PIXABAY

Prognoza pogody na sierpień 2018 to temat, który interesuje każdego, kto na ten miesiąc zaplanował swój długo wyczekiwany urlop w pracy. W końcu nic tak nie może zepsuć wakacji jak brzydka pogoda. Gdzie zatem będzie najcieplej, a w których częściach Polski można spodziewać się burz i opadów deszczu? Sprawdzamy długoterminową prognozę pogody na sierpień 2018 nad morzem, na Mazurach i w Zakopanem.

Pogoda na sierpień 2018: morze, Mazury, góry. Przedstawiamy długoterminową prognozę i sprawdzamy, w których rejonach Polski w tym miesiącu będzie najcieplej.

» Pies zamknięty w samochodzie w upał - czy wolno zbić szybę? [PRZEPISY] «

Pogoda długoterminowa: sierpień 2018 nad morzem

Prognoza pogody na sierpień 2018 nad morzem jest bardzo optymistyczna. Synoptycy zapowiadają, że na początku miesiąca będzie można spodziewać się upałów. Towarzyszyć im będą przelotne opady deszczu i burze. Temperatura ma oscylować w granicach od około 18 stopni w nocy do około 30 stopni w dzień. Prawdopodobnie w drugim tygodniu sierpnia 2018 pogoda nad morzem nieznacznie się pogorszy, jednak w drugiej połowie miesiąca ponownie się poprawi. Pod koniec sierpnia ma być słonecznie i bezdeszczowo.

» Sierpień 2018: wydarzenia, koncerty - co robić w wakacje? [WARSZAWA] «

Prognoza pogody na sierpień 2018 - Mazury

Również prognoza pogody na sierpień 2018 na Mazurach napawa optymizmem. Jak w całym kraju, także i w tej części Polski synoptycy zapowiadają upały wraz z przelotnymi opadami deszczu. Pojawić się mogą również burze. W drugim tygodniu miesiąca temperatura może spać do około 23 stopni Celsjusza, jednak już po paru dniach znowu ma wzrosnąć. Druga połowa sierpnia zapowiada się słonecznie i praktycznie bezdeszczowo - opady mają pojawiać się rzadko i na chwilę.

» Upały w pracy - przepisy BHP, obowiązki pracodawcy i prawa pracownika

Długoterminowa prognoza pogody na sierpień 2018 w Zakopanem

Pogoda na sierpień 2018 w Zakopanem ma być zmienna. W pierwszym tygodniu miesiąca ma być upalnie i burzowo. W drugim natomiast temperatura prawdopodobnie spadnie i będzie wahać się w granicach od 18 do 23 stopni. Synoptycy zapowiadają, że w tym okresie będzie można spodziewać się także większych opadów deszczu na przemian ze słońcem. Pogoda w Zakopanem w sierpniu 2018 ma się ustabilizować pod koniec miesiąca. Mimo że temperatura wtedy ma wynosić około 20 stopni, to mają ustąpić opady.

Warto pamiętać jednak o tym, że pogoda na sierpień 2018, a szczególnie na drugą połowę miesiąca, ze względu na odległy termin do omawianych dni, może jeszcze ulec zmianie. 

» Kiedy koniec upałów w Polsce 2018? Prognoza pogody na sierpień «

RadioZET.pl/JW