Zamknij

Pogrzeb Kory - transmisja z uroczystości na żywo w TV. Gdzie oglądać?

Redakcja
08.08.2018 10:42
Pogrzeb Kory - transmisja w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
fot. screen z youtube/fantomurs

Pogrzeb Kory odbędzie się w środę, 8 sierpnia 2018 roku na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie. Managerka artystki poinformowała, że uroczystość będzie transmitowana także w telewizji. Gdzie i o której godzinie oglądać ceremonię i jak będzie wyglądać? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat pochówku Kory Jackowskiej. 

Znane są szczegóły transmisji pogrzebu Kory w TV. Sprawdzamy, na jakim kanale i o której będzie można obejrzeć ceremonię.

»  Pogrzeb Kory - GODZINA i miejsce uroczystości pogrzebowych [DATA, MIEJSCE] «

Pogrzeb Kory - transmisja z uroczystości w TV na żywo [8.08.]

Managerka artystki, Katarzyna Litwin, we wpisie na oficjalnym profilu piosenkarski na Facebooku poinformowała, że pogrzeb Kory transmitowany będzie na żywo w TV. 

"Już dzisiaj o godzinie 11:00 na Powązkach w Warszawie rozpocznie się pożegnanie naszej ukochanej Kory. Wszyscy, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście w ceremonii, będą mogli połączyć się z nami poprzez transmisję na żywo w TVN24 oraz Polsat News i w ten sposób oddać hołd Wielkiej Artystce. Katarzyna Litwin - Manager Kory".

Informację na temat tego, jak odnaleźć miejsce spoczynku Kory można znaleźć w linku poniżej.

» Tu spocznie Kora. Jak odnaleźć jej grób? «

Przypominamy, że pożegnanie artystki odbędzie się w środę, 8 sierpnia 2018 roku o godz. 11:00 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie. Jak czytamy w ostatnim wpisie na Facebooku -  "Przez ostatni miesiąc artystka była w otoczeniu rodziny, przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 w Zamościu. Dziękujemy pani ordynator Teresie Sosnowskiej i wspaniałej ekipie medycznej ze szpitala. Serdecznie dziękujemy też Zamoyskiemu hospicjum domowemu i oddziałowi paliatywnemu w Zamościu. Dziękuję również Ani Pakule ze wsi Szewnia Dolna za pomoc. Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia."

Kora Jackowska - życiorys artystki

Kora, a właściwie Olga Sipowicz urodziła się 8 czerwca 1951 roku w Krakowie. Wraz z zespołem Maanam koncertowała od 1976 do 2008 roku. W tym czasie wydali jedenaście albumów, na których znalazły się takie przeboje, jak "Cykady na Cykladach", "Boskie Buenos" czy "Szare miraże". Piosenkarka działała także solowo, a ostatnią płytę "Ping pong - małe wolności" wydała w 2012 roku. Przez 5 lat, poczynając od 2011, była jurorką programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka". W 2014 po raz pierwszy publicznie wyznała, że zmaga się z chorobą nowotworową. Artystka zmarła w sobotę, 28 lipca w wieku 67 lat we wsi Bliżów na Roztoczu.

RadioZET.pl/JW