Zamknij

Pokaz Victoria's Secret 2018 - w TV i online. Kiedy, gdzie oglądać?

Redakcja
07.12.2018 08:49
Pokaz Victoria's Secret 2018 - w TV i online. Kiedy, gdzie oglądać?
fot. Youtube/Alvaro Veloz

Kiedy i gdzie obejrzeć Victoria's Secret Fashion Show 2018? Choć pokaz miał miejsce 8 listopada w Nowym Jorku, to dopiero na początku grudnia odbędzie się emisja show w polskiej telewizji. O której godzinie i gdzie? Sprawdzamy informacje na temat emisji w TV oraz online.

Victoria's Secret Fashion Show 2018: kiedy obejrzeć pokaz w telewizji? Na jakim kanale? O której godzinie? Czy pokaz będzie można obejrzeć także online? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Victoria's Secret Fashion Show 2018 - kiedy i gdzie oglądać w TV?

Kiedy i gdzie oglądać Victoria's Secret Fashion Show 2018? Pokaz będzie można obejrzeć w polskiej telewizji w piątek, 7 grudnia. Początek emisji o godzinie 21:55 w TVN Style. Z kolei powtórki wyemitowane zostaną w niedzielę, 9 grudnia o 23:15 oraz we wtorek, 11 grudnia o 01:10 na tym samym kanale. 

Przypominamy, że pokaz Victoria's Secret 2018 odbył się 8 listopada w Nowym Jorku. W show wzięło udział 60 modelek, m.in. Gigi Hadid, Kendall Jenner, Bella Hadid, Myrthe Bolt, Lorena Rae, Cheyenne Maya Carty, Sofie Grace Rovenstine, Sadie Newman, Grace Bol, Barbara Palvin, Iesha Hodges, Grace Elizabeth, Herieth Paul, Alexina Graham, Toni Garrn, Mayowa Nicholas, Devon Windsor, Alannah Walton, Willow Hand, Lameka Fox, Maia Cotton, Frida Aasen, Winnie Harlow, Kelsey Merritt, Isilda Moreira, Barbara Palvin. Dodatkowo podczas pokazu zaśpiewały największe gwiazdy muzyki - Rita Ora, Halsey, The Chainsmokers, Bebe Rexha, The Struts, Kelsea Ballerini oraz Shawn Mendes. 

» Miss Polki 2018: transmisja w TV, online. Kiedy i gdzie oglądać? «

Pokaz Victoria's Secret 2018: online. Gdzie obejrzeć w internecie?

Dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć pokaz Victoria's Secret 2018 online, nie mamy dobrych wiadomości. Do tej pory nie pojawiły się żadne informacje na ten temat. Nie wiadomo zatem, czy Victoria's Secret Fashion Show 2018 będzie można obejrzeć w internecie. Na tę chwilę na Youtube można obejrzeć jedynie fragmenty pokazu.

» Miss Supranational 2018 - transmisja w TV, online. Gdzie obejrzeć konkurs? «

RadioZET.pl/JW