Zamknij

Pol'and'Rock Festival 2021 - kiedy i gdzie odbędzie się Woodstock? [DATA, TERMIN]

15.12.2020 11:14
Pol and Rock Festival 2021 - kiedy i gdzie odbędzie się Woodstock? [DATA, TERMIN]
fot. PIXABAY

Kiedy Pol'and'Rock Festival 2021? Tegoroczna edycja wydarzenia muzycznego odbyła się w nieco zmienionej formie - na przełom lipca i sierpnia zaplanowana była "Najpiękniejsza domówka świata", a impreza w Kostrzynie została przesunięta na 2021 rok. Szczegóły dotyczące miejsca i daty Woodstocku 2021, można znaleźć poniżej.

Woodstock 2021 - DATA: kiedy odbędzie się Pol'and'Rock Festival w 2021 roku? Gdzie będzie mieć miejsce nowa edycja muzycznego wydarzenia? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy i gdzie odbędzie się Pol'and'Rock Festival 2021 (dawniej Woodstock).

Pol'and'Rock Festival 2020 odwołany - jak wyglądał Woodstock w 2020 roku?

Pod koniec kwietnia pojawiła się oficjalna informacja, że Woodstock 2020 został odwołany. Choć tegoroczna edycja wydarzenia nie odbyła się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą, to organizatorzy postanowili zrobić imprezę w nieco zmienionej formie. W dniach 30 lipca - 1 sierpnia odbyła się "Najpiękniejsza domówka świata", czyli internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki.

Mamy przecież tych przeżyć bardzo dużo w naszym archiwum, a i tegoroczni artyści na pewno będą chcieli przekazać Wam od siebie wiele gorących słów przyjaźni. W Waszych domach, a może na biwaku, jeśli takie będą mogły się odbywać, a może nad jeziorem czy na polanie, gdzie będziecie mogli odpalić swój komputer – wszędzie tam będziemy z Wami od rana do późnego wieczora. Szykujemy studio, szykujemy scenografię, szykujemy dźwięki, a cała nasza ekipa fundacyjna będzie do Waszej dyspozycji, aby rozmawiać, przekazywać sobie myśli, słuchać Waszych życzeń. I tutaj wirus może nam naskoczyć! Tu nas nie pokona. Tu będziemy my w atmosferze przyjaźni, miłości i muzyki. Poczujecie ten festiwal tak, jakbyście na nim byli - czytamy w specjalnym komunikacje organizatorów Pol'and'Rock Festival 2020.

Woodstock 2021 - kiedy i gdzie odbędzie się Pol'and'Rock Festival? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, gdzie i przede wszystkim kiedy Woodstock w 2021 roku. Kolejna edycja muzycznego wydarzenia zaplanowana została na dni 29 - 31 lipca (czwartek - sobota). 

Długo wyczekiwana impreza Pol'and'Rock Festival 2021 będzie mieć miejsce tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą.

Wierzymy bardzo, że na ten spacer będziemy mogli się udać, ale także, będąc realistami i przede wszystkim ludźmi odpowiedzialnymi - wiemy już dzisiaj, że ten spacer nie odbędzie się w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W Kostrzynie nad Odrą spotkamy się dopiero za rok, a więc w dniach 29-31 lipca 2021 - informują organizatorzy wydarzenia.

RadioZET.pl