Zamknij

Polityka Vegi: gdzie oglądać film? Kiedy trafi do kin? [ONLINE, CDA]

Paweł Żurek
09.08.2019 10:00
Polityka Vegi: gdzie oglądać film? Kiedy trafi do kin? [ONLINE, CDA]
fot. Adam Jankowski/REPORTER

Polityka w reżyserii Patryka Vegi to z pewnością jedna z najgłośniejszych premier ostatnich miesięcy. Choć film nie wszedł jeszcze do kin, czeka na niego rzesza fanów kontrowersyjnego twórcy. Sprawdzamy, czy wiadomo już gdzie oglądać Politykę Vegi, czy film będzie dostępny online, a także kiedy trafi on do kin. 

Polityka, najnowszy film Patryka Vegi, na długo przed swoją premierą zaczął wzbudzać kontrowersje. Jego producenci w krzywym zwierciadle chcą pokazać rządzących, a także, jak sami twierdzą, ujawnić ukryte skandale, w których brali udział ludzie władzy. Czy reżyserowi, który był mocno krytykowany za swoje poprzednie filmy, faktycznie się to uda? Dowiemy się po premierze Polityki. W tym miejscu sprawdzamy:

  •  Gdzie oglądać film Patryka Vegi?
  •  Gdzie Polityka Vegi będzie dostępna online
  •  Kiedy Polityka Vegi trafi do kin? Kiedy premiera Polityki

>> Polityka - kiedy premiera i kto zagra w nowym filmie Patryka Vegi? [DATA, OBSADA]

Polityka: Patryk Vega [GDZIE OGLĄDAĆ?]

Póki co, nie wiadomo dokładnie gdzie w sieci będzie można oglądać film Polityka. Produkcja Patryka Vegi zostanie pokazana w kinach, a później licencję ja jej pokazywanie najprawdopodobniej wykupią portale.

>> Polityka: Wiemy, kto zagra Jarosława Kaczyńskiego w filmie Vegi. Jest pierwszy kadr z planu

Polityka Vegi online [CDA, CAŁY FILM]

Wiele osób pyta czy można już obejrzeć cały film Polityka, a także, czy jest on dostępny na portalu cda.pl. Niestety, mamy dla nich złą wiadomość. Polityka Patryka Vegi nie została jeszcze nigdzie pokazana w całości, a także nie można jej obejrzeć na cda.pl. By obejrzeć film reżysera trzeba będzie poczekać przynajmniej do czasu jego oficjalnej premiery w kinach.

>> Nowy film Patryka Vegi jeszcze w tym roku. Do tej pory trzymany był w tajemnicy. Kiedy premiera?

Polityka: Patryk Vega. Kiedy będzie w kinach? Kiedy premiera filmu?

Premiera nowego filmu Patryka Vegi - Polityka - ma nastąpić już na początku września 2019 roku. Na ekrany kin trafi on w piątek, 6 września. 

>> "Small World" - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest film Patryka Vegi?

Polityka Vegi: Kaczyński, Macierewicz, Misiewicz, Pawłowicz

W filmie Polityka Patryka Vegi głównymi bohaterami będą ludzie władzy - Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, Bartłomiej Misiewicz czy Krystyna Pawłowicz. Reżyser, by wzbudzić medialną sensację wokół swojego filmu, pokazał już fragmenty produkcji, w których występują aktorzy parodiujący zachowanie wcześniej wymienionych polityków.

Obserwujący zamieszanie wokół filmu Vegi komentatorzy polityczni są podzieleni: jedni twierdzą, że takie oskarżenie rządzących jest słuszne. Inni z kolei przypominają, że premiera filmu, którą zaplanowano na miesiąc przed terminem wyborów, to tylko trik PR-owy, którego celem jest uzyskanie jak największej popularności przez reżysera i jego film. 

RadiOZET.pl/MD