Zamknij

Półmaraton Praski 2018 - zamknięte ulice, utrudnienia, objazdy, zmiany

Redakcja
30.08.2018 13:43
Półmaraton Praski 2018 - zamknięte ulice, utrudnienia, objazdy, zmiany
fot. Shutterstock

Półmaraton Praski 2018 - utrudnienia komunikacyjne będą występowały na ulicach Warszawy w sobotę, 1 września w godzinach wieczornych. Zmiany w organizacji ruchu będą dotyczyć przede wszystkim czasowego zamknięcia wybranych ulic i skierowania komunikacji miejskiej na trasy objazdowe. Sprawdzamy szczegóły.

Półmaraton Praski 2018: UTRUDNIENIA w ruchu, objazdy, zamknięte ulice, zmiany w komunikacji miejskiej. Sprawdzamy trasę 5. Wieczornego 4F Półmaratonu Praskiego i jakie zmiany w organizacji ruchu czekają na mieszkańców stolicy w sobotę, 1 września 2018 roku.

Półmaraton Praski 2018 - utrudnienia w ruchu, trasa, objazdy [MAPA]

Start 5. Wieczornego 4F Półmaratonu Praskiego będzie usytuowany na oświetlonych błoniach PGE Narodowego, skąd uczestnicy wbiegną około godziny 20.30 w ul. Grochowską. Następne na rondzie Wiatraczna skręcą w al. Waszyngtona, dalej przez Saską Kępą (ul. Francuską i Zwycięzców), ulicami Saską i Egipską w kierunku Gocławia.

Następnie trasa Półmaratonu Praskiego 2018 biegnie m.in. obok jeziora Balaton, a dalej uczestnicy ul. gen. Fieldorfa wbiegną na Wał Miedzeszyński. Po nawrotce na wysokości ul. Kadetów pobiegną do Wybrzeża Szczecińskiego. Meta oraz miasteczko biegowe ponownie będą zlokalizowane na błoniach PGE Narodowego.

Na wyżej wymienionych ulicach w sobotę, 1 września 2018 w godzinach od około 19 do około 1 w nocy należy spodziewać się czasowych utrudnień w ruchu.

» Półmaraton Praski 2018 - trasa, zapisy, data, miejsce [PROGRAM]

www_trasa_biegu_4F

Zmiany w komunikacji - Półmaraton Praski 2018

W tej chwili nie zostały jeszcze podane oficjalne informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej z powodu Półmaratonu Praskiego 2018. Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się szczegóły na ten temat.

» PZU Maraton Warszawski 2018: data, trasa [KOMPENDIUM]

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej 5. Wieczornego 4F Półmaratonu Praskiego www.polmaratonpraski.pl lub na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego www.ztm.waw.pl w zakładce "informacje - zmiany w komunikacji".

RadioZET.pl/polmaratonpraski.pl/KP