Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Półmaraton Warszawski 2019 - TRASA, zapisy, pakiet startowy, data [INFORMATOR]

24.01.2019 15:29
xxx zet

Trasa Półmaratonu Warszawskiego 2019, cena pakietu startowego, terminy zapisów to informacje, których tradycyjnie na kilka tygodni przed sportowym wydarzeniem, poszukuje wielu mieszkańców stolicy i nie tylko. W tym roku odbędzie się już 14. edycja imprezy. Szczegółowe informacje o PZU Półmaratonie Warszawskim 2019 zamieszczamy poniżej.

Półmaraton Warszawski 2019 - TRASA, zapisy, pakiet startowy, data [INFORMATOR] fot. Aleksandra Szmigiel-Wisniewska/REPORTER/EASTNEWS

PZU Półmaraton Warszawski 2019 - od kiedy, do kiedy zapisy? W jakiej cenie pakiet startowy? Kiedy odbędzie się sportowe wydarzenie i gdzie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy informacje o Półmaratonie Warszawskim 2019 - trasa, zapisy, data.

Półmaraton Warszawski 2019 - TRASA. Kiedy Półmaraton i jakimi ulicami?

Trasa Półmaratonu Warszawskiego 2019 nie została jeszcze opublikowana. Organizatorzy sportowego wydarzenia zapewniają, że pojawi się już wkrótce. Na stronie internetowej pzupolmaratonwarszawski.com można sprawdzić, jak wyglądała trasa PZU Półmaratonu Warszawskiego w ubiegłym roku. W 2018 zawodnicy mieli do pokonania około 21 km.

Półmaraton Warszawski 2019 odbędzie się w niedzielę, 31 marca. W tym roku będzie miała miejsce już 14. edycja sportowej imprezy. Udział w wydarzeniu pozwoli zarówno na sprawdzenie swojej wytrwałości i siły, jak i na lepsze przygotowanie się do PZU Maratonu Warszawskiego, który odbędzie się pod koniec września.

» Maraton Warszawski 2019 - TRASA, zapisy, pakiet startowy, data «

PZU Półmaraton Warszawski 2019 - zapisy, pakiet startowy [CENA]

Od kiedy zapisy na Półmaraton Warszawski 2019 i do kiedy? Rejestracja jest już aktywna. Zapisy na bieg prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na wspomnianej powyżej stronie. Każdy z uczestników może wybrać jeden z czterech oferowanych pakietów startowych Półmaratonu Warszawskiego 2019.

›› Cennik obowiązujący od 1 listopada 2018 do 28 lutego 2019:

  • pakiet bez koszulki: 100 zł,
  • pakiet z koszulką bawełnianą: 119 zł,
  • pakiet z koszulką techniczną New Balance: 149 zł,
  • pakiet z dwoma koszulkami (bawełnianą oraz techniczną New Balance): 168 zł.

Ceny pakietów startowych Półmaratonu Warszawskiego 2019 mogą się różnić w zależności od tego, w jakim terminie zdecydujemy się wysłać zgłoszenie.

Pakiet startowy będzie można odebrać w Biurze Zawodów wyłącznie 29 i 30 marca. Lokalizacja Biura Zawodów: COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a.

RadioZET.pl/JW

Oceń