Zamknij

Polot - ONLINE: gdzie obejrzeć cały film w internecie za darmo?

28.10.2020 11:40
Polot - ONLINE: gdzie obejrzeć cały film w internecie za darmo?
fot. SHUTTERSTOCK

Gdzie obejrzeć "Polot" online? Premiera najnowszego filmu Michała Wnuka w Polsce odbyła się w piątek 23 października 2020 roku i już teraz wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat możliwości obejrzenia produkcji w internecie. Sprawdzamy, czy można obejrzeć cały film "Polot" online za darmo. 

Film "Polot" ONLINE - gdzie obejrzeć cały film w internecie? Czy istnieje jakiekolwiek legalne i darmowe źródło? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, gdzie obejrzeć film "Polot" - Netflix, HBO, VOD, Player.

Polot ONLINE - gdzie obejrzeć cały film Polot w internecie?

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć "Polot" online za darmo, szukają przede wszystkim te osoby, które najnowszy film Michała Wnuka wolałyby obejrzeć w domowym zaciszu, a nie w kinie. Nie mamy jednak dobrych informacji. W internecie nie znajdziemy żadnego legalnego źródła. Oznacza to, że obecnie jedyną możliwością obejrzenia legalnie całego filmu "Polot" jest wybranie się na seans do kina. 

Polot - ZWIASTUN, OBSADA: o czym jest film i kto gra?

Premiera filmu "Polot" odbyła się 23 października 2020. To właśnie w piątek produkcja trafiła do kin w całej Polsce.

W rolach głównych występują Maciej Musiałowski, który wciela się w Karola Tomporowskiego, Eryk Kulm (jako Dionizy) i Tomasz Włosok (Mariusz). Ponadto w obsadzie filmu "Polot" m.in. Izabela Kuna (Magda Tomporowska), Andrzej Konopka (Stanisław Pacak), Pola Błasik (Justyna Kruk) czy Malwina Buss (Dominika).

Opis filmu dystrybutora kino brzmi następująco:

Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec. Gdy na horyzoncie pojawią się duże pieniądze, młody wizjoner szybko przekona się, ile wyrzeczeń kosztuje własna firma. Karol będzie musiał ostrożnie dobierać zarówno przyjaciół, jak i biznesowych partnerów. Czy uda mu się osiągnąć sukces na własnych warunkach?

Zwiastun "Polotu" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl