Zamknij

Polsat Boxing Night 2018: bilety, data, miejsce, kto walczy?

Redakcja
15.03.2018 11:51
Polsat Boxing Night 2018.
fot. MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/EASTNEWS

Polsat Boxing Night 2018 pod hasłem "Noc Zemsty" odbędzie się już w kwietniu. Kiedy i gdzie kupić bilety na Polsat Boxing Night 2018 oraz kto walczy? Znamy wszystkich zawodników! Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Polsat Boxing Night 2018 - bilety, data, miejsce, karta walk. Sprawdź najważniejsze informacje o nadchodzącym wydarzeniu. Kto tym razem powalczy o zwycięstwo?

Polsat Boxing Night 2018 - kiedy i gdzie odbędzie się walka?

Gala Polsat Boxing Night 2018 odbędzie się 21 kwietnia, o godzinie 18:00 w Hali Sportowej w Częstochowie (ulica Żużlowa 4). W walce wieczoru Tomasz Adamek zmierzy się z Joey Abellem. Przypominamy, że poprzednia edycja miała miejsce 24 czerwca 2017 roku w Ergo Arenie w Gdańsku, gdzie Adamek jednogłośnie pokonał Salomona Haumono.

Polsat Boxing Night 2018: Noc Zemsty - bilety i cennik

Gdzie kupić bilety na Galę Polsat Boxing Night 2018? Dla wszystkich fanów podobnych wydarzeń mamy dobrą wiadomość. Ruszyła sprzedaż biletów na Polsat Boxing Night 2018. Wejściówkę można zakupić na stronie ebilet.pl. Dodatkowo w sprzedaży pojawiły się także bilety VIP, które gwarantują najlepsze miejsca oraz catering (dania ciepłe i zimne oraz napoje bezalkoholowe). Poniżej przedstawiamy cennik.

- Trybuny (od 39,00 do ok. 249,00 zł)

- Płyta (od 150,00 do ok. 2220,00 zł)

Karta Walk: Polsat Boxing Night 2018

Kto walczy podczas Gali Polsat Boxing Night? We wtorkowym programie Puncher Extra Time poznaliśmy rywala Tomasza Adamka, który zmierzy się z nim w walce wieczoru. Będzie to Joey Abell, czyli ostatni pogromca Krzysztofa Zimnocha. Amerykanin dysponuje potężnym ciosem, dlatego z pewnością będzie dużym zagrożeniem dla Polaka. 

Karta Walk Polsat Boxing Night 2018:

Walki wieczoru:

- Tomasz Adamek vs Joey Abell

- Mateusz Masternak vs Youri Kalenga 

›  O Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze junior ciężkiej:

- Adam Balski vs Denis Grachev 

- Damian Jonak vs Lukas Ndafoluma

› O mistrzostwo Polski w wadze półśredniej:

- Łukasz Wierzbicki vs Michał Żeromiński

- Michał Chudecki vs Damian Wrzesiński

› O mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej:

- Ewa Brodnicka vs Sarah Pucek 

- Robert Parzęczewski vs Emmanuel Danso

RadioZET.pl/JW