Zamknij

Polsat: jesień 2019 - nowa ramówka, programy, seriale. Co i kiedy oglądać?

Jolanta Waligóra
26.08.2019 10:19
Polsat: jesień 2019 - nowa ramówka, programy, seriale. Co i kiedy oglądać?
fot. SHUTTERSTOCK

Ramówka Polsatu na jesień 2019, nowe programy i seriale to informacje, które budzą największe zainteresowanie wśród widzów Telewizji Polsat. Na jesieni 2019 czeka nas zarówno wiele nowości, jak "Ninja Warrior", jak i znane dobrze wszystkim i lubiane show, m.in. "Taniec z Gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poniżej zamieszczamy ramówkę Polsatu 2019 na jesień.

Jesienna ramówka Polsat 2019 - nowe seriale, programy. Kiedy pojawi się nowa ramówka Telewizji Polsat? Co zobaczymy we wrześniu? Jakie pojawią się nowości, a jakie powrócą znane wszystkim show? Przedstawiamy informacje o ramówce Polsat na jesień 2019.

Polsat - jesień 2019: ramówka, seriale, programy [NOWOŚCI]

Nowa ramówka Polsatu na jesień 2019 z pewnością zaskoczy niejednego widza. Telewizja przygotowała wiele nowości, które niewątpliwie znajdą swoich zwolenników. We wtorki o godzinie 20:30 będzie można oglądać program "Ninja Warrior Polska". Uczestnicy show będą zmagdać się z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Inną nowością w ramówce Polsatu na jesień 2019 jest serial "Zawsze warto". Fabuła skupiać się będzie na trzech różnych kobietach - prawniczki (Weronika Rosati), gospodyni domowej (Katarzyna Zielińska) i dziewczyny do towarzystwa (Julia Wieniawa) - które poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. "Zawsze warto" będzie można oglądać w środy o godzinie 21:05 w Polsacie.

Zawsze warto - PIOSENKA ze zwiastuna serialu. Jaki ma tytuł i kto jest autorem? 

Jeszcze inną nowością, która pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu 2019, jest program "Love Island. Wyspa miłości". W pierwszym odcinku poznamy 10 młodych, atrakcyjnych, wysportowanych singli, w wieku od 18 do 35 lat – pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn, którzy w programie chcą znaleźć miłość, ale też przeżyć przygodę życia. Ich sielanka nie potrwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie. Program emitowany będzie codziennie od poniedziałku do piątku i w niedziele po godzinie 20:00. Podczas niedzielnych odcinków pokazywane będzie podsumowanie tygodnia.

Polsat - ramówka na jesień 2019: PIOSENKA z nowego spotu. Kto ją wykonuje? [TYTUŁ]

We wrześniu ma rozpocząć się także emisja show "Cztery wesela". Program ukaże nam bitwę na śluby. Na ekranach zobaczymy cztery, obce sobie kobiety, cztery suknie ślubne, cztery przyjęcia weselne i oczywiście cztery śluby. Włodarze programu zaś nie będą zwykłymi gośćmi, a jurorami. Ta para, która zyska najwięcej punktów, wybierze się ze swoim nowym mężem w romantyczną podróż poślubną.

Jesienna ramówka Polsat 2019 - programy, seriale

W ramówce Polsatu na jesień 2019, oprócz nowości, pojawią się także znane dobrze wszystkim widzom i lubiane programy oraz seriale. Do ramówki powróci m.in. popularne show "Taniec z Gwiazdami". Nową edycję programu będzie można oglądać prawdopodobnie w piątki o godzinie 20:00.

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY]

Ponadto na jesieni będzie można oglądać show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W nowej edycji wystąpią: Robert Koszucki, Adam Strycharczuk, Emilia Komarnicka-Klynstra, Kasia Ptasińska, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny, Ewelina Ruckgaber i Jeremi Sikorski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy nowa edycja w 2019? 

Dodatkowo we wrześniu będziemy mogli oglądać znany dobrze wszystkim widzom program z Katarzyną Dowbor "Nasz nowy dom". Prowadząca show zapewnia, że w tej edycji czeka widzów wiele niespodzianek. Na jesieni 2019 do ramówki Polsatu powróci także program "Świat według Kiepskich". Wielu widzów ucieszy również z pewnością fakt, że we wrześniu będzie można oglądać serial "Przyjaciółki". Prawdopodobnie emisja nie ulegnie zmianie i serial emitowany będzie w czwartki po 21:00.

TVN - jesień 2019: ramówka, nowe seriale i programy. Kiedy i co oglądać?

RadioZET.pl/JW