Zamknij

Polsat - ramówka na jesień 2019: PIOSENKA z nowego spotu. Kto ją wykonuje? [TYTUŁ]

Jolanta Waligóra
26.08.2019 10:16
Polsat - ramówka na jesień 2019: PIOSENKA z nowego spotu. Kto ją wykonuje? [TYTUŁ]
fot. Youtube/Polsat

Piosenka ze spotu Polsatu na jesień 2019 spodobała się wielu widzom. Utwór promujący nową ramówkę telewizji wykonują austriacki DJ Parov Stelar oraz pochodzący z Nowej Zelandii piosenkarz i autor piosenek Graham Candy. Tytuł singla i inne szczegółowe informacje o piosence z jesiennej ramówki Polsatu 2019 zamieszczamy poniżej.

Spot Polsat 2019 - piosenka z jesiennej ramówki. Kto wykonuje utwór? Jaki tytuł ma singiel, który można usłyszeć w zapowiedzi nowych programów stacji? Jaki jest tekst piosenki ze spotu Polsatu na jesień 2019? Szczegółowe informacje można znaleźć w tym artykule.

Spot Polsat - jesień 2019: nowa ramówka [PIOSENKA]

Piosenka z ramówki Polsatu na jesień 2019, jak i sam spot telewizji, wzbudziły niemałe zainteresowanie wśród widzów. W nowym zwiastunie przedstawione są zarówno znane dobrze wszystkim seriale i programy, które powrócą do Polsatu na jesień w 2019 roku, jak i nowości, które we wrześniu zadebiutują w telewizji. 

Polsat: jesień 2019 - nowa ramówka, programy, seriale. Co i kiedy oglądać?

W nowej ramówce Polsatu na jesień 2019 widzimy m.in. zapowiedź serialu "Przyjaciółki" i takich programów jak "Nasz nowy dom", "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z kolei wśród nowości można wymienić m.in. serial "Zawsze warto" i takie show jak "Love Island. Wyspa miłości" oraz "Ninja Warior Polska". Poniżej przedstawiamy spot jesiennej ramówki Polsatu 2019.

Polsat - ramówka na jesień 2019: PIOSENKA z nowego spotu. Kto ją wykonuje? [TYTUŁ]

Piosenka z ramówki Polsatu na jesień 2019 wzbudziła niemałe poruszenie wśród widzów stacji. W związku z tym wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat utworu, który promuje najnowszą jesienną ramówkę 2019 Polsatu. Utwór wykonują austriacki DJ Parov Stelar oraz pochodzący z Nowej Zelandii piosenkarz i autor piosenek Graham Candy. Piosenka nosi tytuł "The Sun".

RadioZET.pl/JW