Zamknij

Polska - Austria 2019: GODZINA. O której mecz, kiedy się odbędzie i gdzie grają?

Jolanta Waligóra
09.09.2019 09:33
Polska - Austria 2019: GODZINA. O której mecz, kiedy się odbędzie i gdzie grają?
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

O której godzinie mecz Polska - Austria 2019? Długo wyczekiwane starcie piłkarskie odbędzie się w pierwszej połowie września, a pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będzie to kolejny mecz naszej reprezentacji w eliminacjach do Euro 2020 pod okiem Jerzego Brzęczka. Szczegółowe informacje na temat godziny meczu Polska - Austria 2019 i daty oraz miejsca starcia, można znaleźć poniżej.

Mecz Polska - Austria 2019: GODZINA. O której piłkarski pojedynek? Kiedy dokładnie się odbędzie? Gdzie będzie mieć miejsce? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy godzinę meczu Polska - Austria w eliminacjach do Euro 2020.

Mecz Polska - Austria 2019 - kiedy i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Wielu fanów piłki nożnej, a przede wszystkim kibiców Biało-Czerwonych szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy mecz Polska - Austria 2019 się odbędzie. Długo wyczekiwane piłkarskie starcie zaplanowane jest na poniedziałek, 9 września. Pojedynek będzie mieć miejsce na stadionie PGE w Warszawie. 

Transmisja meczu Polska - Austria w eliminacjach Euro 2020 dostępna będzie w telewizji na kanałach TVP oraz Polsat Sport. Studio w TVP rozpocznie się o 20:30, natomiast w Polsat Sport o godzinie 18:00. Relację z pojedynku online z kolei będzie można obejrzeć bezpłatnie na stronie sport.tv.pl.

Polska - Austria: transmisja. O której godzinie będzie mecz? [NA ŻYWO, ONLINE]

Dodatkowo relacja z meczu Polska - Austria 2019 na żywo na stronie sport.radiozet.pl

Polska - Austria 2019: godzina meczu. O której grają?

Godzina meczu Polska - Austria 9.09.2019 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Nic dziwnego, w końcu wieczorne starcie z pewnością wywoła wiele emocji. Będzie to przecież kolejny pojedynek Biało-Czerwonych pod okiem Jerzego Brzęczka w eliminacjach do Euro 2020. Mecz Polska - Austria 2019 odbędzie się o godzinie 20:45.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Austria?

Liczba głosów:

Do tej pory reprezentacja Polski w eliminacjach do Mistrzostw Europy radzi sobie doskonale. Biało-Czerwoni dotychczas rozegrali cztery zwycięskie pojedynki - najpierw na wyjeździe z Austrią 1:0, później z Łotwą 2:0, Macedonią Północną 1:0 oraz z Izraelem 4:0. Kolejne starcia Polaków ponownie odbędą się przeciwko Słowenii, Austrii, Łotwy, Macedonii Północnej oraz Izraela.

RadioZET.pl/JW