Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska - Austria 9.09: BILETY. Ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA]

08.08.2019 09:09

Bilety na mecz Polska - Austria 9.09 w eliminacjach Euro 2020 to temat, który interesuje wszystkich kibiców Biało-Czerwonych, którzy wrześniowe starcie chcą obejrzeć na żywo z trybun. Kiedy wejściówki trafią do sprzedaży i ile kosztują? Szczegółowe informacje o biletach na mecz Polska - Austria 2019 i ich cenach, można znaleźć poniżej.

Polska - Austria 2019: BILETY. Ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA] fot. PIXABAY

Mecz Polska - Austria, eliminacje Euro 2020: BILETY. Ile kosztują wejściówki na piłkarskie spotkanie? Kiedy dokładnie trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy informacje o biletach na mecz Polska - Austria 2019 i ich cenach.

Polska - Austria: BILETY na mecz 9.09. Kiedy w sprzedaży?

Bilety na mecz Polska - Austria 09.09 trafią do sprzedaży otwartej w czwartek, 8 sierpnia 2019 roku. Wejściówki na sportowe wydarzenie tradycyjnie będzie można zakupić za pośrednictwem strony: bilety.laczynaspilka.pl. Warto jednak pospieszyć się z zakupem biletów, ponieważ z pewnością wejściówki - jak przy podobnych wydarzeniach - rozejdą się w błyskawicznym tempie.

Mecz Polska - Austria 9.09 odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Wrześniowe spotkanie piłkarskie będzie kolejnym, które Biało-Czerwoni rozegrają w ramach eliminacji Euro 2020. Przypomnijmy, że do tej pory nasza reprezentacja zmierzyła się Austrią, Łotwą, Macedonią Północną oraz Izraelem. Do tej pory wszystkie mecze Polaków okazały się zwycięskie. Czy tak będzie i tym razem? Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!

Eliminacje Euro 2020 - TERMINARZ: mecze Polski. Kiedy, gdzie i z kim gramy?

Bilety na mecz Polska - Austria 2019: CENA. Ile kosztują wejściówki?

Informacji na temat cen biletów na mecz Polska - Austria 9.09 poszukują wszyscy kibice, którzy wrześniowe starcie chcą obejrzeć na żywo z trybun. Za wejściówkę w kategorii I zapłacimy 180 zł, w II 140 zł, a w III 80 zł. Bilet rodzinny natomiast (opiekun + dziecko do lat 12) to koszt w wysokości 80 + 40 zł. Z kolei koszt biletu osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim z opiekunem to 80 zł. Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę cen biletów na mecz Polska - Austria oraz informacje na temat kategorii.

bil

RadioZET.pl/JW

Oceń