Zamknij

Polska - Belgia, siatkówka 2018: na żywo - transmisja w TV, online [5.09]

Redakcja
05.09.2018 09:51
Polska - Belgia, siatkówka 2018: na żywo - transmisja w TV, online [5.09]
fot. Radoslaw Jozwiak/Fotocrew.com/PolskaPress/EASTNEWS

Mecz siatkówki Polska - Belgia 2018: transmisja w TV, online. Towarzyski pojedynek odbędzie się w środę, 5 września w Szczecinie. Będzie to drugi i zarazem ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata. Gdzie oglądać mecz Polska - Belgia na żywo? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

Polska - Belgia 2018: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać towarzyski mecz siatkówki? O której godzinie pojedynek? Sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji starcia w Szczecinie.

Polska - Belgia 2018 na żywo: transmisja w TV [5.09]

Mecz siatkówki Polska - Belgia 2018 odbędzie się w środę, 5 września w Szczecinie. Dla wszystkich kibiców biało-czerwonych, którzy chcą śledzić zmagania reprezentacji, mamy dobre wiadomości. Przewidziana jest transmisja meczu Polska - Belgia na żywo. W telewizji pojedynek będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Początek emisji o godzinie 19:45. 

Mecz Polska - Belgia będzie ostatnim sprawdzianem dla biało-czerwonych przed mistrzostwami świata. Polacy rozpoczną je 12 września pojedynkiem z Kubą. Następnie zmierzą się z Portoryko, Finlandią, Iranem i Bułgarią. Przypominamy, że środowe starcie to drugi mecz towarzyski z Belgią. Drużyny zmierzyły się już dzień wcześniej, we wtorek, 4 września. Nasza reprezentacja wygrała 3:1.

» MŚ w siatkówce 2018: mecze Polski - kiedy i z kim gramy? [TERMINARZ] « 

Polska - Belgia, siatkówka 2018: online. Gdzie oglądać mecz?

Środową rywalizację będzie można obejrzeć także w internecie. Mecz Polska - Belgia 2018 online dostępny będzie na stronie ipla.tv/live. Start o godzinie 19:45. Dostęp do transmisji nie jest jednak bezpłatny - cena od 5 zł za dostęp jednorazowy.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Belgia?

Liczba głosów:

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW