Zamknij

Polska - Bułgaria: transmisja w TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Redakcja
18.09.2018 12:46
Polska - Bułgaria: transmisja w TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?
fot. Piotr Grunwald/REPORTER/EASTNEWS

Mecz Polska - Bułgaria to piąte i zarazem ostatnie starcie Biało-Czerwonych w fazie grupowej mistrzostw świata w siatkówce 2018. Wtorkowy pojedynek zadecyduje o tym, czy nasza reprezentacja awansuje do następnego etapu z pierwszego miejsce w grupie. Gdzie i o której oglądać mecz Polska - Bułgaria? Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Polska - Bułgaria, MŚ w siatkówce 2018: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać piąty mecz Biało-Czerwonych na żywo? O której godzinie pojedynek z drużyną z Bułgarii? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Polska - Bułgaria: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz w TV?

Transmisja meczu Polska - Bułgaria  na żywo dostępna będzie w telewizji. Pojedynek będzie można obejrzeć we wtorek, 18 września na kanałach TVP Sport (19:30), Super Polsat (19:30), Polsat Sport (19:20) oraz TVP 1 (20:10). Studio w TVP Sport wystartuje o 18:50, a w Polsat Sport już o 18:30.

Mecz Polska - Bułgaria to piąte i zarazem ostatnie spotkanie w fazie grupowej mistrzostw świata w siatkówce 2018. Wtorkowy pojedynek zadecyduje o tym, czy nasza reprezentacja awansuje do następnego etapu z pierwszego miejsca w grupie. Aby tak się stało wystarczy, żeby Polacy wygrali dwa sety. Przypominamy, że nasza reprezentacja do tej pory na MŚ rozegrała cztery zwycięskie mecze - z Kubą (3:1), z Portoryko (3:0), z Finlandią (3:1) oraz z Iranem (3:0). Jak Biało-Czerwoni poradzą sobie tym razem? Trzymamy kciuki!

Mecz Polska - Bułgaria online. O której transmisja w internecie?

Wieczorne starcie można obejrzeć także online. Mecz Polska - Bułgaria dostępny będzie bezpłatnie w internecie na stronie: sport.tvp.pl. Z kolei stream płatny na platformie ipla.tv.

Relacja meczu Polska - Bułgaria na żywo na → sport.radiozet.pl

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 rozpoczęły się 9 września 2018 roku. W pierwszym etapie zmierzą się 24 drużyny (4 grupy po 6 zespołów), a łącznie zostanie rozegranych 60 meczów. W tej rundzie 8 drużyn odpadnie z turnieju. Z kolei finał odbędzie się 30 września. To właśnie w niedzielę dowiemy się, czy Polska obroni swój mistrzowski tytuł.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW