Zamknij

Polska - Chile: BILETY na mecz 2018 są jeszcze dostepne?

Redakcja
08.06.2018 14:01
Polska-Chile: BILETY na mecz 2018 - cena. Gdzie i za ile wejściówki? [HARMONOGRAM]
fot. Dominik Gajda/REPORTER/EASTNEWS

Mecz Polska - Chile już dziś - 8 czerwca. Wejściówki na to spotkanie trafiły do sprzedaży już jakiś czas temu i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Sprawdzamy, czy bilety są jeszcze dostępne.

Polska - Chile: BILETY na mecz 2018 - cena, od kiedy i do kiedy w sprzedaży? Sprawdzamy najistotniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia. 

» Polska - Chile online i w tv. O której transmisja meczu? [KIEDY, GDZIE] «

» Polska-Litwa: BILETY na mecz 2018 - cena. Gdzie i za ile wejściówki? «

Polska - Chile 2018: kiedy i gdzie odbędzie się mecz?

Mecz Polska-Chile 2018 odbędzie się na początku czerwca, a dokładniej 08.06. o godzinie 20:45. Zawodnicy zmierzą się na INEA Stadion w Poznaniu. Dla reprezentacji Polski będzie to kolejny sprawdzian, który pomoże w odpowiednim przygotowaniu się do turnieju finałowego mistrzostw świata. Przypominamy, że w tym toku Polacy rozegrali już mecze z Nigerią (0-1) oraz Koreą Południową (3:2). Z kolei 12 czerwca odbędzie się mecz towarzyski Polska-Litwa.

» Mundial 2018: mecze Polski, grupy, terminarz - kiedy zagrają Polacy? «

Polska-Chile: bilety - czy są jeszcze dostępne?

Mecz towarzyski Polska - Chile 2018 odbędzie się już 8 czerwca W związku z tym wiele osób już teraz zastanawia się, kiedy bilety na mecz Polska-Chile trafią do w sprzedaży. Dla wszystkich kibiców mamy dobrą wiadomość! Sprzedaż biletów na mecz Polska-Chile 2018 rozpoczęła się w środę, 16 maja i potrwa do piątku, 8 czerwca. Co istotne, wejściówki można nabyć jedynie za pośrednictwem portalu bilety.laczynaspolka.pl. Nie będzie możliwy zakup biletów w dniu meczu Polska-Chile na Stadionie.

Wielu miłośników piłki nożnej zastanawia się także, w jakiej kwocie można nabyć bilety na mecz Polska-Chile 2018. Ceny wejściówek zależne są przede wszystkim od wybranego sektora i wahają się od około 80 zł do 160 zł. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziemy na stronie pzpn.pl.

s

RadioZET.pl/JW