Polska-Chile: BILETY na mecz 2018 - cena. Gdzie i za ile wejściówki? [HARMONOGRAM]

08.05.2018 16:09

Mecz Polska-Chile 2018 coraz bliżej. Mimo że pojedynek piłkarzy odbędzie się dopiero na początku czerwca, to bilety na mecz Polska-Chile warto zakupić z dużym wyprzedzeniem. Gdzie, za ile i od kiedy do kiedy dostępne będą wejściówki? Odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań przez internautów. 

Polska-Chile: BILETY na mecz 2018 - cena. Gdzie i za ile wejściówki? [HARMONOGRAM] fot. Dominik Gajda/REPORTER/EASTNEWS

Polska-Chile: BILETY na mecz 2018 - cena, od kiedy i do kiedy w sprzedaży? Sprawdzamy najistotniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia. 

Polska-Chile 2018: kiedy i gdzie odbędzie się mecz?

Mecz Polska-Chile 2018 odbędzie się na początku czerwca, a dokładniej 08.06. o godzinie 20:45. Zawodnicy zmierzą się na INEA Stadion w Poznaniu. Dla reprezentacji Polski będzie to kolejny sprawdzian, który pomoże w odpowiednim przygotowaniu się do turnieju finałowego mistrzostw świata. Przypominamy, że w tym toku Polacy rozegrali już mecz towarzyski z Nigerią (0-1) oraz Koreą Południową (3:2).

Jaki będzie wynik meczu Polska-Chile 2018? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

» Mundial 2018: mecze Polski, grupy, terminarz - kiedy zagrają Polacy? «

Polska-Chile: bilety na mecz 2018 - cena. Gdzie i za ile wejściówki? [HARMONOGRAM]

Mecz towarzyski Polska-Chile 2018 odbędzie się niebawem. W związku z tym wiele osób już teraz zastanawia się, kiedy bilety na mecz Polska-Chile dostępne będą w sprzedaży. Przedsprzedaż wejściówek ruszy we wtorek, 8 maja i potrwa do 15.05. W tym okresie bilety będą mogli zakupić jedynie posiadacze Karty Kibica. Z kolei sprzedaż biletów na mecz Polska-Chile 2018 dla wszystkich rozpoczyna się w środę, 16 maja i potrwa do piątku, 8 czerwca. Co istotne, wejściówki można nabyć jedynie za pośrednictwem portalu bilety.laczynaspolka.pl. Nie będzie możliwy zakup biletów w dniu meczu Polska-Chile na Stadionie.

Wielu kibiców polskiej reprezentacji piłki nożnej zastanawia się także, w jakiej kwocie można nabyć bilety na mecz Polska-Chile 2018. Ceny wejściówek zależne są przede wszystkim od wybranego sektora i wahają się od około 80 zł do 160 zł. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziemy na stronie pzpn.pl.

s

RadioZET.pl/JW

Oceń