Zamknij

Polska - Czarnogóra: TRANSMISJA online i w TV na żywo. Gdzie i o której?

Redakcja
06.10.2017 15:05
Polska - Czarnogóra TRANSMISJA i stream online
fot. Foto Olimpik/REPORTER/EAST NEWS

Mecz Polska - Czarnogóra online i w TV: o której i gdzie oglądać na żywo niedzielne spotkanie Polaków w El. Mistrzostw Świata 2018? Sprawdź dostępne streamy online oraz transmisję w TV meczu Polaków. O której godzinie oglądać spotkanie Polska - Czarnogóra 8.10.?

Gdzie oglądać mecz Polska - Czarnogóra? Godzina, data i szczegóły transmisji online i w TV poniżej.

Spotkanie Polska - Czarnogóra odbędzie się w niedzielę 8 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Będzie to ostatnie starcie drużyny Adama Nawałki w drodze po awans do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Polacy awansują nawet jeśli rozgrywka zakończy się remisem. Mamy zatem ogromne szanse na realizację planów. Mimo to z pewnością nie zabraknie emocji. Czy Biało-Czerwoni powtórzą czwartkowy sukces, kiedy w spektakularny sposób pokonali reprezentację Armenii 6:1? Przekonamy się niebawem. O której i gdzie oglądać mecz Polska - Czarnogóra? Transmisja w TV oraz stream online będą dostępne. Oto dokładne szczegóły!

Polska - Czarnogóra: transmisja w TV. Godzina

Telewizyjna transmisja meczu Polska - Czarnogóra dostępna będzie na kanałach Polsatu: Polsat oraz Polsat Sport. O której można zasiąść przed telewizory? Na obydwu kanałach na kibiców czeka najpierw piłkarskie studio. Punktualnie o 17.30 goście komentować będą i przewidywać to, co będzie się działo na Narodowym. Godzina meczu Polska - Czarnogóra ustalona została na 18.00 i o tej porze przeniesiemy się na murawę warszawskiego stadionu.

Polska - Czarnogóra - transmisja na kanałach Polsat i Polsat Sport. Studio: 17.30. Początek meczu: 18.00.

Mecz Polska - Czarnogóra online - gdzie za darmo w internecie?

Stream online spotkania Polaków 8 października za darmo nie będzie dostępny. Mecz Polska - Czarnogóra oglądać będzie można na IPLA.TV po wykupieniu streamu. Jego koszt to 14.90. Już o godzinie 15.00 rozpocznie się studio piłkarskie, a na Narodowy przeniesiemy się o 17.50.

Mecz Polska - Czarnogóra na IPLA to jedyny legalny stream tego meczu w internecie. Pamiętaj, by nie odkładać wykupienia streamu do ostatniej chwili.

Czekamy na niedzielne spotkanie i oczywiście kibicujemy Polakom!

RadioZET.pl/SA

Polska - Czarnogóra transmisja; Polska - Czarnogóra online; Polska - Czarnogóra kiedy gdzie oglądać; Polska - Czarnogóra godzina