Zamknij

Polska - Czechy 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży, w jakiej cenie?

Redakcja
15.11.2018 09:47
Polska - Czechy 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży, w jakiej cenie?
fot. BARTEK SYTA/POLSKA PRESS/EASTNEWS

Czy bilety na mecz Polska - Czechy 2018 są jeszcze w sprzedaży? Na to pytanie szuka odpowiedzi wielu kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć starcie na żywo z trybun, ale nie zdążyli jeszcze zaopatrzyć się w wejściówki. Sprawdzamy, gdzie jeszcze i w jakiej cenie można kupić bilety na mecz towarzyski Polska - Czechy.

Polska - Czechy 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży i gdzie mecz? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat listopadowego pojedynku i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań dotyczących wejściówek.

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

Kiedy i gdzie mecz Polska - Czechy 2018? [MIEJSCE, DATA]

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć piłkarski pojedynek na żywo z trybun. Mecz Polska - Czechy 2018 odbędzie się w Polsce, a dokładniej na Stadionie Energa Gdańsk (Pokoleń Lechii Gdańsk 1). Rywalizacja będzie mieć miejsce w czwartek, 15 listopada. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Zagłosuj

Wybierasz się na mecz Polska - Czechy 2018?

Liczba głosów:

Pojedynek Polska - Czechy 2018 to drugi i zarazem ostatni mecz towarzyski Biało-Czerwonych w tym roku. Pierwszy odbył się we wtorek, 11 września na Stadionie Wrocław. W tym dniu rozegrał się mecz Polska - Irlandia 2018 (1:1). Ponadto reprezentacja Polski w tym roku, w ramach Ligi Narodów, zmierzy się z Włochami oraz Portugalią.

Polska - Czechy 2018: BILETY na mecz - czy są jeszcze w sprzedaży?

Bilety na mecz Polska - Czechy 2018 są jeszcze w sprzedaży! Na taką wiadomość czekali wszyscy kibice Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć starcie z trybun na żywo, ale nie zdążyli jeszcze zaopatrzyć się w wejściówki. Posiadacze karty kibica mogli nabyć wejściówki od poniedziałku, 22 października. Z kolei dzień później, we wtorek, rozpoczęła się sprzedaż otwarta dla wszystkich, która potrwa do czwartku, 15 listopada.

Sprzedaż biletów na mecz Polska - Czechy odbywa się w internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu bilety.laczynaspilka.pl. Nie będzie możliwy zakup wejściówek w dniu meczu na stadionie.

» Polska - Czechy: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają? «

Bilety na mecz Polska - Czechy: CENA. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na mecz Polska - Czechy 2018 oscylują w granicach od 20 do 50 zł, w zależności od wybranego miejsca. Tradycyjne im lepsze miejsca, tym ceny są wyższe.

» Polska - Czechy: transmisja w TV, online - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz? «

sta
fot.

RadioZET.pl/JW