Zamknij

Polska - Czechy: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają?

Redakcja
15.11.2018 09:48
Polska - Czechy: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają?
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER/EASTNEWS

O której godzinie mecz Polska - Czechy 2018? Nadchodzący pojedynek niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu będzie to drugi i zarazem ostatni mecz towarzyski Biało-Czerwonych w tym roku. Dodatkowo będzie to ostatni sprawdzian dla naszej reprezentacji przed meczem z Portugalią w Lidze Narodów. Szczegółowe informacje na temat godziny meczu Polska - Czechy, daty i miejsca, można znaleźć poniżej.

Polska - Czechy 15.11: GODZINA meczu. O której starcie Biało-Czerwonych z reprezentacją z Czech? Gdzie odbędzie się pojedynek? Kiedy? Sprawdzamy informacje na temat meczu Polska - Czechy 2018 - godzina, data, miejsce.

Polska - Czechy 2018 - kiedy mecz i gdzie grają?

Mecz Polska - Czechy odbędzie się w czwartek, 15 listopada. Wielu kibiców naszej reprezentacji, którzy chcieliby obejrzeć piłkarski pojedynek na żywo z trybun, szukają informacji na temat tego, gdzie mecz Polska - Czechy 2018 się odbędzie. Starcie będzie mieć miejsce w Polsce, a dokładniej na Stadionie Energa Gdańsk (Pokoleń Lechii Gdańsk 1).

» Polska Czechy 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży, w jakiej cenie? «

Mecz Polska - Czechy 15.11 z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będzie to drugi i zarazem ostatni mecz towarzyski Biało-Czerwonych w tym roku. Pierwszy odbył się 11 września na Stadionie Wrocław. W tym dniu rozegrał się mecz Polska - Irlandia 2018 (1:1). Dodatkowo starcie z Czechami będzie ostatnim sprawdzianem dla naszej reprezentacji przed meczem z Portugalią w ramach Ligi Narodów, który odbędzie się 5 dni później, 20 listopada.

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

Polska - Czechy: GODZINA. O której mecz towarzyski?

Godzina meczu Polska - Czechy 2018 to temat, który z uwagi na zbliżającą się rywalizację, jest coraz częściej poruszany. Informacji dotyczącej tego, o której mecz Polska - Czechy 15.11 szukają wszyscy, którzy chcą śledzić czwartkowe starcie. Pojedynek rozpocznie się o 18:00

Transmisja meczu Polska - Czechy ruszy o 17:50 w TVP 1.

»  Polska - Czechy: transmisja w TV, online - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz? «

RadioZET.pl/JW