Zamknij

Polska - Czechy: transmisja w TV, online - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz?

Redakcja
15.11.2018 09:50
Polska - Czechy: transmisja w TV, online - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz?
fot. ADRIAN SLAZOK/REPORTER/EASTNEWS

Gdzie oglądać mecz Polska - Czechy? Na żywo piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć 15 listopada. Będzie to drugi i zarazem ostatni mecz towarzyski naszej reprezentacji w tym roku. Czwartkowe starcie będzie także ostatnim sprawdzianem przed pojedynkiem z Portugalią. Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat transmisji meczu Polska - Czechy 2018 w TV oraz streamie w internecie.

Mecz Polska - Czechy 2018: na żywo. Gdzie oglądać piłkarski pojedynek Biało-Czerwonych? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream meczu online? Sprawdzamy informacje o transmisji meczu Polska - Czechy 15.11.

» Polska - Czechy: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają? «

Polska - Czechy: transmisja w TV - na żywo. Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Polska - Czechy na żywo będzie można obejrzeć w czwartek, 15 listopada. Początek piłkarskiego spotkania zaplanowany jest na godzinę 18:00. Transmisja meczu Polska - Czechy w TV dostępna będzie na następujących kanałach: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Komentować będą Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow. Przedmeczowe studio zarówno w TVP Sport, jak i w Polsat Sport wystartuje o 16:00. W TVP poprowadzi je Rafał Patyra, a jego gośćmi będą Sebastian Mila, Maciej Szczęsny, Tomasz Kłos i Robert Podoliński.

Mecz Polska - Czechy 15.11 niewątpliwie wzbudzi wiele emocji. W końcu w czwartek odbędzie się drugi i zarazem ostatni mecz towarzyski naszej reprezentacji w tym roku. Pierwszy odbył się 11 września na Stadionie Wrocław. W tym dniu rozegrał się mecz Polska - Irlandia (1:1). Dodatkowo starcie z Czechami będzie ostatnim sprawdzianem dla naszej reprezentacji przed meczem z Portugalią w ramach Ligi Narodów, który odbędzie się 5 dni później, 20 listopada. 

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

Mecz Polska - Czechy: online. Gdzie oglądać za darmo w internecie?

Czwartkowe starcie będzie można obejrzeć także online. Mecz Polska Czechy 15.11 dostępny będzie bezpłatnie w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP. Z kolei płatny stream będzie można znaleźć na Ipla.tv. Cena za jednorazowy dostęp na platformę wynosi od 5 zł.

Relacja meczu Polska - Czechy na żywo na → sport.radiozet.pl

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Czechy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW