Zamknij

Polska - Finlandia 2020: BILETY. Ile kosztują i kiedy kupić wejściówki na mecz? [CENA BILETÓW]

Jolanta Waligóra
19.02.2020 10:04
Polska - Finlandia 2020: BILETY. Ile kosztują i kiedy kupić wejściówki na mecz? [CENA BILETÓW]
fot. Konrad Paprocki/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na mecz Polska - Finlandia 27.03.2020 to temat, na który informacji poszukuje w sieci coraz więcej osób. Choć do sportowego wydarzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to w wejściówki warto zaopatrzyć się odpowiednio wcześniej. Szczegóły na temat cen biletów na mecz Polska - Finlandia 2020, można znaleźć poniżej.

Mecz Polska - Finlandia 2020: BILETY. Ile kosztują wejściówki na sportowe wydarzenie? Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o cenach biletów na mecz Polska - Finlandia 27.03.2020.

Mecz Polska - Finlandia 2020: BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zbliżający się pojedynek sportowy chcieliby obejrzeć na żywo z trybun - bilety na mecz Polska - Finlandia 27.03.2020 trafiły już do sprzedaży. Wejściówki na długo wyczekiwane wydarzenie można nabyć od poniedziałku, 18 lutego. Sprzedaż biletów odbywa się w internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalubilety.laczynaspilka.pl. Warto także wspomnieć, że nie będzie możliwy zakup biletów na mecz Polska - Finlandia 2020 w dniu starcia na stadionie.

Polska – Finlandia: gdzie i kiedy będzie mecz? [DATA, TERMIN, MIEJSCE]

Przypomnijmy, że mecz Polska - Finlandia w 2020 roku odbędzie się 27 marca (piątek). Piłkarski pojedynek będzie mieć miejsce na stadionie we Wrocławiu. Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 20:45. Mecz Polska - Finlandia niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu będzie to pierwszy mecz towarzyski Biało-Czerwonych pod okiem Jerzego Brzęczka przed Euro 2020. Kolejny pojedynek Polacy rozegrają zaledwie kilka dni później, bo 31 marca. Wówczas zmierzą się z Ukrainą.

Bilety na mecz Polska - Finlandia 2020: CENA. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na mecz Polska - Finlandia 27.03.2020 oscylują w granicach od 70 do 120 zł. Najniższą kwotę za wejściówkę zapłacą osoby niepełnosprawne (na wózku inwalidzkim z opiekunem), osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem oraz osoby, które będą chciały miejsca w kategorii III. 90 zł natomiast trzeba zapłacić za miejsca w kategorii II, a 120 zł za miejsca w kategorii I. Bilet rodzinny natomiast (opiekun + dziecko do lat 12) to koszt w wysokości 70 + 40 zł.

Więcej szczegółowych informacji na temat biletów na mecz Polska - Finlandia 2020 i ich cen można znaleźć na portalu portalubilety.laczynaspilka.pl.

Polska - Finlandia: gdzie oglądać? O której godzinie mecz? [TRANSMISJA, GODZINA]

Zagłosuj

Wybierasz się na mecz Polska - Finlandia 2020?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW