Zamknij

Polska - Francja: na żywo - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać mecz?

Redakcja
21.09.2018 12:28
Polska - Francja: na żywo - transmisja w TV, online. Gdzie oglądać mecz?
fot. Sylwia Dabrowa/Polska Press/East News

Mecz Polska - Francja zostanie rozegrany 22 września. Sobotni pojedynek będzie drugim starciem reprezentacji Biało-Czerwonych w drugiej rundzie fazy grupowej mistrzostw świata w siatkówce 2018. Gdzie oglądać rywalizację i o której godzinie? Przedstawiamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie meczu Polska -Francja online.

Polska - Francja, MŚ w siatkówce 2018: transmisja na żywo. Kiedy oglądać kolejne starcie Biało-Czerwonych? O której godzinie początek meczu? Gdzie obejrzeć w TV? Czy jest przewidziany darmowy stream online? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

Polska - Francja: na żywo - transmisja w TV. Gdzie oglądać?

Transmisja Polska - Francja na żywo dostępna będzie w telewizji. Mecz będzie można oglądać w sobotę, 22 września na kanałach TVP 1 (20:10), TVP Sport (19:30), Polsat Sport (19:30) oraz Super Polsat (19:30). Z kolei studio przedmeczowe w TVP Sport rusza o 19:00, a w Polsat Sport o 18:30.

Mecz Polska - Francja to drugie starcie Biało-Czerwonych w drugiej rundzie fazy grupowej mistrzostw świata w siatkówce 2018. Przypominamy, że nasza reprezentacja zmierzyła się z drużyną z Francji w tym sezonie w Siatkarskiej Lidze Narodów. Polacy wygrali wówczas w łódzkiej Atlas Arenie w trzech setach. Przypominamy, że Polska w pierwszej fazie grupowej MŚ rozegrała pięć zwycięskich meczów - z Kubą (3:1), z Portoryko (3:0), z Finlandią (3:1), z Iranem (3:0) oraz z Bułgarią (3:1).

Trzymamy kciuki za reprezentację Polski!

Mecz Polska - Francja online. Gdzie transmisja w internecie?

Sobotni pojedynek będzie można obejrzeć także w internecie. Mecz Polska - Francja online dostępny będzie bezpłatnie na stronie: sport.tvp.pl. Z kolei płatny stream na ipla.tv. Cena wynosi od 5 zł za dostęp jednorazowy.

Trzeci i zarazem ostatni mecz Biało-Czerwonych w drugiej fazie grupowej MŚ w siatkówce 2018 odbędzie się w niedzielę, 23 września. W tym dniu Polska zmierzy się z zespołem z Serbii.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW