Zamknij

Polska - Irlandia 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży, gdzie kupić?

Redakcja
11.09.2018 10:59
Polska - Irlandia 2018: BILETY - od kiedy w sprzedaży i gdzie mecz?
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Czy bilety na mecz Polska - Irlandia są jeszcze w sprzedaży? Na to pytanie poszukują odpowiedzi wszystkie osoby, które chcą obejrzeć wtorkowy pojedynek na żywo, a nie zdążyły jeszcze zaopatrzyć się w wejściówki. Sprawdzamy, gdzie kupić bilety Polska - Irlandia 2018 i w jakiej są cenie.

Polska - Irlandia 2018: bilety. Czy są jeszcze w sprzedaży? Gdzie kupić wejściówki na mecz towarzyski? W jakiej są cenie? Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje na temat wtorkowego pojedynku.

Bilety na mecz Polska - Irlandia. Czy są jeszcze w sprzedaży i gdzie kupić?

Mecz Polska - Irlandia 2018 będzie mieć miejsce na Stadionie Wrocław (aleja Śląska 1). Piłkarskie spotkanie odbędzie się we wtorek, 11 września. Start o godzinie 20:45. Dla wszystkich kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć wieczorny pojedynek na żywo z trybun, a nie zdążyli jeszcze zaopatrzyć się wejściówki, mamy dobrą wiadomość. Bilety na mecz Polska - Irlandia są jeszcze w sprzedaży. Wejściówki dla posiadaczy karty kibica były do nabycia od 24 do 27 sierpnia. Z kolei sprzedaż biletów dla wszystkich rozpoczęła się we wtorek, 28 sierpnia i potrwa do 11 września. Nie będzie możliwy zakup wejściówek w dniu meczu na stadionie. Bilety Polska - Irlandia 2018 można kupić tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony: bilety.laczynaspilka.pl

Wtorkowy pojedynek to pierwszy mecz towarzyski reprezentacji Polski po mistrzostwach świata w Rosji. Przypominamy, że mundial dla Biało-Czerwonych nie okazał się szczęśliwy. W pierwszej kolejce przegrali z Senegalem (1:2), a następnie z Kolumbią (0:3). Zwycięstwo odnieśli dopiero w trzecim meczu z Japonią, który wygrali 1:0. To jednak nie zapewniło im wystarczającej liczby punktów, by wyjść z grupy MŚ. 

Zagłosuj

Wybierasz się na mecz Polska - Irlandia 2018?

Liczba głosów:

Polska - Irlandia 2018: BILETY - cena. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na mecz Polska - Irlandia 2018 oscylują w granicach od 60 do 120 zł. Jak już wspominaliśmy powyżej, wejściówki są do nabycia w internecie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu: bilety.laczynaspilka.pl.

u;
fot.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW