Zamknij

Polska - Irlandia 2018: GODZINA. Gdzie mecz, kiedy i o której grają?

Redakcja
11.09.2018 11:00
Polska - Irlandia 2018: GODZINA. Gdzie mecz i o której grają?
fot. Jacek Piski/REPORTER/PAWEL SKRABA/EASTNEWS

O której godzinie mecz Polska - Irlandia i gdzie grają? Wtorkowy pojedynek będzie drugim meczem reprezentacji Biało-Czerwonych po tegorocznych mistrzostwach świata w Rosji i zarazem pierwszym meczem towarzyskim. Będzie to także ostatni sprawdzian dla Polaków przed październikowym starciem z Portugalią. Godzina meczu Polska - Irlandia 2018, informacje na temat miejsca pojedynku i daty zamieszczamy w tym artykule. Polska - Irlandia na żywo na radiozet.pl.

Polska - Irlandia 2018: godzina. Gdzie mecz? Kiedy spotkanie towarzyskie Biało-Czerwonych z zespołem z Irlandii? O której godzinie pojedynek? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat wtorkowego starcia.

Gdzie mecz Polska - Irlandia? Kiedy grają?

Mecz Polska - Irlandia 2018 odbędzie się we wtorek, 11 września. Wielu kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć rywalizację na żywo, szuka informacji na temat tego, gdzie mecz Polska - Irlandia. Starcie będzie mieć miejsce na Stadionie Wrocław (aleja Śląska 1).

Mecz Polska - Irlandia będzie drugim starciem reprezentacji Biało-Czerwonych po mistrzostwach świata w Rosji 2018 i zarazem pierwszym meczem towarzyskim. Będzie to także ostatni sprawdzian dla polskiej kadry przed październikowym pojedynkiem z Portugalią w Lidze Narodów. Przypominamy, że w piątek, 7 września Biało-Czerwoni w ramach Ligi Narodów UEFA 2018 rozegrali mecz z zespołem z Włoch. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a bramkę dla naszej reprezentacji zdobył Piotr Zieliński. 

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

Polska - Irlandia 2018: GODZINA. O której mecz?

Godzina meczu Polska - Irlandia to temat, który z uwagi na zbliżającą się rywalizację, jest coraz częściej poruszany. Informacji na temat tego, o której mecz towarzyski reprezentacji Biało-Czerwonych, szukają wszyscy kibice, którzy chcą śledzić wtorkową rywalizację. Mecz Polska - Irlandia odbędzie się o godzinie 20:45.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW