Zamknij

Polska - Izrael: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie oglądać pojedynek?

Jolanta Waligóra
10.06.2019 10:03
Polska - Izrael: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie oglądać pojedynek?
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

Godzina meczu Polska - Izrael to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów piłki nożnej, którzy chcą śledzić zbliżającą się rywalizację. Niewątpliwie wieczorny pojedynek wywoła wiele emocji -  w końcu będzie to kolejne starcie naszej reprezentacji w eliminacjach do Euro. Szczegółowe informacje o transmisji starcia Biało-Czerwonych i godzinie meczu Polska - Izrael 2019 można znaleźć poniżej.

Polska - Izrael: GODZINA meczu. O której początek spotkania? Kiedy dokładnie odbędzie się kolejny pojedynek w eliminacjach do Euro 2020? Gdzie będzie mieć miejsce? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy godzinę meczu Polska - Izrael.

Polska - Izrael: GODZINA meczu. O której grają? [10.06]

Godzina meczu Polska - Izrael to temat, który z uwagi na zbliżającą się rywalizację, jest coraz częściej poruszany. Informacji na temat tego, o której godzinie mecz Polska - Izrael 10.06 szukają wszyscy kibice, którzy chcą śledzić najbliższą rywalizację. Pojedynek rozpocznie się dokładnie o 20:45. 

El. Euro 2020: Niemiecki sędzia poprowadzi mecz Polska - Izrael

Przypomnijmy, że najbliższy mecz Biało-Czerwonych w eliminacjach do Euro odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca 2019 roku. Wielu kibiców naszej reprezentacji, którzy chcą obejrzeć pojedynek na żywo z trybun, szuka także w sieci informacji o tym, gdzie mecz Polska - Izrael się odbędzie. Piłkarskie starcie będzie mieć miejsce na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Mecz Polska - Izrael: TRANSMISJA - gdzie obejrzeć i kiedy?

Transmisja meczu Polska - Izrael na żywo dostępna będzie na kanałach TVP, TVP Sport oraz Polsat Sport. Starcie, jak już wspominaliśmy powyżej, rozpocznie się o 20:45, natomiast studio w TVP wystartuje o 20:30, w TVP Sport o 18:30, a w Polsat Sport o 18:00. Z kolei mecz Polska - Izrael online będzie można obejrzeć bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP.

Dodatkowo relacja z meczu na żywo na  sport.radiozet.pl

Polska - Izrael: gdzie będzie transmisja? Gdzie i o której oglądać mecz? [ONLINE, TV]

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Izrael?

Liczba głosów:

Mecz Polska - Izrael niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu będzie to kolejny już pojedynek Biało-Czerwonych w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Przypomnijmy, że do tej pory Polacy rozegrali trzy zwycięskie mecze - początkowo wygrali z Austrią 1:0, później z Łotwą 2:0, a następnie z Macedonią Północą 1:0. Kolejne mecze naszej reprezentacji w eliminacjach Euro rozegrane zostaną ze Słowenią i ponownie z Austrią, Łotwą, Macedonią Północną oraz Izraelem.

Eliminacje Euro 2020 - TERMINARZ: mecze Polski. Kiedy, gdzie i z kim gramy?

RadioZET.pl/JW