Zamknij

Polska - Japonia: transmisja online i w TV na żywo. O której mecz?

Redakcja
28.06.2018 10:14
Polska - Japonia: transmisja online i w TV na żywo. O której mecz?
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Transmisja meczu Polska - Japonia na żywo w internecie i telewizji. Gdzie, kiedy i o której oglądać trzeci i zarazem ostatni piłkarski pojedynek reprezentacji Biało-Czerwonych na mundialu 2018? Sprawdzamy informacje o streamie meczu Polska - Japonia online oraz transmisji telewizyjnej.

Polska - Japonia online i w TV na żywo. O której godzinie transmisja meczu? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Polska - Japonia: składy reprezentacji na mundial 2018 [KADRA] «

» Polska - Japonia: MEMY przed meczem, śmieszne obrazki [28.06.] «

Polska - Japonia: transmisja na żywo w TV. O której godzinie mecz o honor?

Mecz Polska - Japonia (grupa H, trzecia kolejka) odbędzie się w czwartek, 28 czerwca. Popołudniowa rywalizacja będzie trzecim i zarazem ostatnim pojedynkiem Biało-Czerwonych na mundialu 2018 - meczem o honor. Nawet w przypadku zwycięstwa, polscy piłkarze nie będą mieli wystarczającej ilości punktów, by wyjść z grupy MŚ.

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć ostatni pojedynek naszej reprezentacji na żywo. Transmisja Polska - Japonia w TV odbędzie się na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Początek meczu o godzinie 16:00. Komentować będą Jacek Laskowski oraz Radosław Gilewicz. Z kolei studio przedmeczowe wystartuje o 15:35. Gośćmi Piotra Sobczyńskiego będą Jerzy Dudek, Adrian Mierzejewski, Tomasz Frankowski oraz Maciej Szczęsny. Analizą natomiast zajmą się Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Włodzimierz Lubański i Michał Listkiewicz.

Mecz Polska - Japonia online [STREAM, TRANSMISJA W INTERNECIE]

Czwartkowy pojedynek będzie można obejrzeć także przez internet. Mecz Polska Japonia online na żywo dostępny będzie na stronie: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Dodatkowo na sport.radiozet.pl odbędzie się relacja z tego spotkania. Można ją znaleźć pod poniższym linkiem.

» POLSKA - JAPONIA NA ŻYWO: OSTATNI MECZ POLAKÓW W FAZIE GRUPOWEJ MŚ 2018 «

Przypominamy, że do tej pory Polska przegrała z Senegalem (1:2) oraz z Kolumbią (0:3) w meczu o wszystko. Z kolei reprezentacja Japonii ma na koncie wygrany mecz z Kolumbią (2:1) oraz remis z Senegalem (2:2). Jaki będzie wynik czwartkowego meczu Polska - Japonia? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem.

Trzymamy kciuki za Polaków!

RadioZET.pl/JW