Zamknij

Polska - Kolumbia: GODZINA meczu 24.06. O której grają Polacy?

Redakcja
24.06.2018 15:25
Polska - Kolumbia: godzina meczu. O której grają Polacy? [24.06.]
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

O której mecz Polska - Kolumbia? Godzina meczu i informacje o transmisjach na RadioZET.pl. Sprawdzamy, kiedy i o której godzinie spotkanie Polska - Kolumbia, czyli mecz ostatniej szansy.

Polska - Kolumbia: godzina meczu. O której oglądać mecz o wszystko? Sprawdzamy i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Polska - Kolumbia: transmisja w TV i online. O której mecz? [GODZINA] «

Polska - Kolumbia 2018: GODZINA meczu. O której grają Polacy?

Godzina meczu Polska - Kolumbia to temat, który z uwagi na trwające Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018, jest coraz częściej poruszany. Wielu kibiców naszej reprezentacji szuka informacji na temat dokładnej godziny zbliżającego się drugiego i co najważniejsze - decydującego starcia Polaków na mundialu. W niedzielę 24 czerwca odbędzie się mecz Polska - Kolumbia. Godzina: 20:00.

Z uwagi na nadchodzący pojedynek, wiele większych i mniejszych restauracji w całej Polsce w niedzielny wieczór, pokaże mecz Polska - Kolumbia. Jeśli zatem chcemy obejrzeć piłkarską rywalizację na żywo ze znajomymi, to warto odpowiednio wcześniej zarezerwować stolik. W przeciwnym wypadku możemy mieć problem z zajęciem miejsca, gdyż w większości lokalizacjach możemy spodziewać się prawdziwych tłumów. Dodatkowo niektóre miasta w Polsce na mecz Polska - Kolumbia przygotowały specjalne strefy kibica. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w poniższych linkach.

» Strefa kibica Warszawa: mundial 2018. Gdzie obejrzymy mecze Polaków? «

» Strefa kibica 2018: Warszawa, Kraków, Poznań. Sprawdź, w których miastach «

MŚ 2018: Polska - Kolumbia: TRANSMISJA

Jak już wspominaliśmy powyżej, w niedzielę, 24 czerwca odbędzie się mecz Polska - Kolumbia. O godzinie 20:00 piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć w TV na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Dodatkowo mecz online dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Również na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z niedzielnego spotkania. Znajdziecie ją pod linkiem.

» POLSKA - KOLUMBIA: JAMES KONTRA LEWANDOWSKI [NA ŻYWO] «

Przypominamy, że drużyna, która przegra niedzielny mecz, będzie mogła pakować walizki i jechać do domu. Z kolei wygrany skład zwiększy swoje nadzieje na wyjście z grupy H. W przypadku remisu obie drużyny zachowają szanse na awans, ale będą musiały zarówno zwyciężyć ostatnie spotkanie, jak i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w pozostałych meczach w grupie. Zatem mecz ostatniej szansy Polska - Kolumbia dla reprezentacji Polski i Kolumbii będzie pojedynkiem o wszystko.

RadioZET.pl/JW