Zamknij

Polska - Kolumbia: transmisja w TV i online. O której mecz? [GODZINA]

Redakcja
24.06.2018 15:26
Polska - Kolumbia: transmisja w TV i online. O której mecz? [GODZINA]
fot. Adam Jastrzebowski/REPORTER/EASTNEWS

Polska - Kolumbia na żywo: transmisja online i w TV. Kiedy, gdzie i o której oglądać "mecz ostatniej szansy"? Na to pytanie, z uwagi na nadchodzące drugie, a przede wszystkim najważniejsze starcie Biało-Czerwonych na mundialu 2018, szuka odpowiedzi wiele osób. Sprawdzamy informacje o streamie meczu Polska - Kolumbia w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Polska - Kolumbia: transmisja w TV i online. O której mecz? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» Strefy Kibica 2018: Warszawa, Kraków, Poznań. Sprawdź, w których miastach «

Polska - Kolumbia: transmisja w TV. O której mecz? [GODZINA]

Mecz Polska - Kolumbia (grupa H, druga kolejka) odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca na stadionie w Kazaniu. Dobra wiadomość dla wszystkich kibiców. Przewidziana jest transmisja Polska - Kolumbia w TV. Na żywo mecz będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Początek transmisji o godzinie 19:50, z kolei studio przedmeczowe wystartuje 20 minut wcześniej, o 19:30. Mecz Polska - Kolumbia w TV komentować będą Jacek Laskowski i Andrzej Juskowiak. Z kolei w studiu gośćmi Macieja Kurzajewskiego będą Jerzy Dudek, Grzegorz Rasiak oraz Jakub Wawrzyniak.

Nadchodzący mecz Polska - Kolumbia będzie kluczowym starciem dla obydwu reprezentacji. Drużyna, która wygra niedzielną rywalizację, zwiększy swoje nadzieje na wyjście z grupy H. W przypadku remisu oba zespoły zachowają szanse na awans, ale będą musiały zarówno zwyciężyć ostatnie spotkanie, jak i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w pozostałych meczach w grupie. Zatem mecz Polska - Kolumbia dla reprezentacji Polski i Kolumbii będzie pojedynkiem o wszystko.

» Mundial 2018: mecze 24.06. - kto gra w niedzielę? [TERMINARZ, GODZINY] «

Mecz Polska - Kolumbia online. Gdzie oglądać? [STREAM]

Niedzielny pojedynek będzie można obejrzeć także drogą online. Transmisja meczu Polska - Kolumbia na żywo dostępna będzie na stronie: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Kolumbia?

Liczba głosów:

Dodatkowo na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z tego spotkania. Można ją znaleźć pod poniższym linkiem.

» POLSKA - KOLUMBIA NA ŻYWO: MECZ ONLINE W INTERNECIE. LEWANDOWSKI KONTRA  RODRIGUEZ «

RadioZET.pl/JW