Zamknij

Polska-Korea 2018: bilety - gdzie i za ile wejściówki na mecz?

Redakcja
21.03.2018 15:47
Polska-Korea 2018: bilety.
fot. GREG WOOD/AFP/EASTNEWS

Mecz Polska-Korea 2018 już we wtorek, 27 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wieczorna rywalizacja będzie dla reprezentacji Polski drugim starciem w tym roku. To również doskonały sprawdzian przed meczem z Senegalem, który odbędzie się w czerwcu na mundialu 2018. Czy są jeszcze do nabycia bilety na mecz Polska-Korea? Sprawdzamy, gdzie i za ile można kupić wejściówkę.

Polska-Korea 2018: bilety - gdzie i za ile wejściówki na mecz? To pytania, które zadaje sobie wielu kibiców piłki nożnej, którzy chcą obejrzeć towarzyski mecz Polska-Korea na żywo, ale nie nabyli jeszcze biletów. Sprawdzamy, czy wejściówki na mecz są jeszcze dostępne. 

» Polska-Nigeria 2018: bilety - gdzie i za ile wejściówki na mecz? «

Polska-Korea 2018: bilety - gdzie i za ile wejściówki na mecz?

Mecz Polska-Korea 2018 odbędzie się we wtorek, 27 marca o godzinie 20:40 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będzie to ostatnia szansa, aby zobaczyć kadrę Nawałki przed XXI Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Bilety na spotkanie reprezentacji Polski z Koreą Południową oficjalnie można było nabyć za pośrednictwem strony PZPN od 27 lutego. Niestety pula wejściówek została szybko wyczerpana, w związku z czym możliwe jest jedynie nabycie biletu na mecz Polska-Korea z drugiego obiegu. Wejściówkę można próbować zakupić przez stronę alebilet.pl. Ceny biletów wahają się w granicach od 180 zł w kategorii II do nawet 1500 zł za miejsce VIP.

Przypominamy, że mecz Polska-Korea dla reprezentacji Polski będzie drugim starciem w tym roku. Kilka dni wcześniej, dokładnie w piątek 23 marca, rozegra się mecz Polska-Nigeria 2018. Trzymamy kciuki za polską kadrę!

» Polska-Nigeria NA ŻYWO: Pierwszy test kadry Nawałki przed MŚ «

Mecz Polska-Korea: Stadion Śląski - dodatkowa komunikacja

Podczas konferencji prasowej w Katowicach Wojciech Saługa, marszałek woj. śląskiego poinformował, że przygotowana została oferta dojazdu na mecz Polska-Korea Południowa 2018 na podstawie ważnego biletu na mecz. Tego dnia Koleje Śląskie uruchomią dodatkowe składy na najbardziej uczęszczanej trasie, tj. Częstochowa-Katowice-Gliwice. Przejazd komunikacją na podstawie wejściówki na mecz będzie możliwy do godziny 1:00, 28 marca (środa). Główną stacją do wysiadania na wspomnianej trasie będzie Chorzów-Batory, gdzie zostanie zapewnione dogodne połączenie komunikacją miejską na Stadion Śląski.

Dodatkowo osoby, które przyjadą samochodami, będą mogli zostawić auta na parkingu obok Cmentarza Centralnego w Katowicach. Stamtąd także zapewniony będzie dogodny dojazd na Stadion komunikacją miejską. 

» Polska-Korea NA ŻYWO: Egzotyczny rywal sprawdzi formę kadry Nawałki «

RadioZET.pl/JW