Zamknij

Polska-Korea 2018: kiedy i gdzie oglądać mecz? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Redakcja
27.03.2018 16:41
Polska-Korea 2018: kiedy i gdzie oglądać mecz? [TRANSMISJA NA ŻYWO]
fot. MICHAL DYJUK/REPORTER/EASTNEWS

Mecz Polska-Korea Południowa 2018 już we wtorek, 27 marca. Będzie to drugie starcie dla reprezentacji Polski w tym roku i doskonały sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Kiedy i gdzie oglądać mecz Polska-Korea 2018 na żywo? Terminarz transmisji meczu towarzyskiego w telewizji i online.

Polska-Korea 2018 na żywo: kiedy i gdzie oglądać mecz towarzyski? Takie pytania zadaje sobie wielu kibiców polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Przedstawiamy terminarz transmisji meczu Polska-Korea Południowa 2018.

» Polska-Korea 2018: bilety - gdzie i za ile wejściówki na mecz? «

Mecz Polska-Korea 2018 na żywo: kiedy i gdzie oglądać? [TRANSMISJA MECZU]

Mecz towarzyski Polska-Korea 2018 odbędzie się we wtorek, 27 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Początek rywalizacji o godzinie 20:40. Mecz Polska-Korea Południowa na żywo transmitowany będzie na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Dodatkowo darmowy STREAM online meczu Polska-Korea 2018 będzie do obejrzenia zarówno na stronie sport.tvp.pl, jak i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Przypominamy, że wtorkowy mecz dla drużyny Nawałki będzie drugim starciem w tym roku. Pierwszy mecz towarzyski Polska-Nigeria 2018 odbył się w piątek, 23 marca. Niestety Polska przegrała wieczorną rywalizację 0:1. Nadchodzący mecz z Koreą Południową będzie dla naszej reprezentacji doskonałym sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

Polska-Korea 2018: skład reprezentacji Polski - kto zagra 27.03.?

Po przegranym starciu z Nigerią pojawia się wiele pytań na temat tego, jaki będzie skład reprezentacji Polski podczas meczu z Koreą Południową. Niestety informacja na ten temat nie została jeszcze zamieszczona. Dlatego o tym, kto zagra na meczu Polska-Korea 2018 przekonamy się dopiero we wtorek.

Skład reprezentacji Polski podczas meczu towarzyskiego z Nigerią: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Marcin Kamiński - Przemysław Frankowski, Karol Linetty, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa - Piotr Zieliński, Dawid Kownacki - Robert Lewandowski.

Ławka rezerwowych: Wojciech Szczęsny, Bartosz Białkowski, Artur Jędrzejczyk, Thiago Cionek, Krzysztof Mączyński, Jacek Góralski, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki, Łukasz Teodorczyk, Taras Romanczuk, Tomasz Kędziora, Jakub Świerczok.

Zagłosuj

Kto wygra mecz towarzyski Polska-Korea Południowa 2018?

Liczba głosów:

» Znamy kadrę Korei Południowej na mecz z Polską «

RadioZET.pl/JW