Zamknij

Polska - Kuba: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać MŚ w siatkówce?

Redakcja
12.09.2018 14:06
Polska - Kuba: transmisja w TV, stream online. Gdzie oglądać MŚ w siatkówce?
fot. JAN GRACZYNSKI/EASTNEWS

Mecz Polska - Kuba na żywo. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać pierwsze starcie reprezentacji Biało-Czerwonych na mistrzostwach świata w siatkówce 2018? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie Polska - Kuba online.

Polska - Kuba na żywo: transmisja w TV, stream online. Kiedy oglądać pojedynek? O której godzinie? Na jakim kanale? Gdzie bezpłatny stream w internecie? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nadchodzącej rywalizacji. 

Polska - Kuba: transmisja w TV. O której oglądać mecz?

Mecz Polska - Kuba na MŚ w siatkówce 2018 odbędzie się w środę, 12 września. Wieczorny pojedynek będzie pierwszym starciem reprezentacji Biało-Czerwonych na turnieju. Dla wszystkich kibiców, którzy chcą śledzić rywalizację na żywo mamy dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja Polska - Kuba w TV. Mecz będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 (o godzinie 20:10), TVP Sport (o 19:30) oraz Polsat Sport (o 19:20). 

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 rozpoczęły się 9 września 2018 roku. W pierwszym etapie zmierzą się 24 drużyny (4 grupy po 6 zespołów), a łącznie zostanie rozegranych 60 meczów. W tej rundzie 8 drużyn odpadnie z turnieju. Z kolei finał odbędzie się 30 września. To właśnie w niedzielę dowiemy się, czy Polska obroni swój mistrzowski tytuł.

Mecz Polska - Kuba 2018: stream online. Gdzie oglądać w internecie?

Środowy pojedynek będzie można obejrzeć także w internecie. Stream meczu Polska - Kuba 2018 online dostępny będzie na stronie: sport.tvp.pl.

Relacja meczu Polska - Kuba na żywo na → sport.radiozet.pl

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Kuba na MŚ w siatkówce 2018?

Liczba głosów:

Mecz Polska - Kuba to pierwsze spotkanie dla naszych siatkarzy na MŚ. Reprezentacja Biało-Czerwonych z zespołem z Kuby ostatni raz zmierzyła się na turnieju olimpijskim w Rio de Janeiro w 2016 roku. Wygrała wówczas 3:0. Przypominamy, że Polska na MŚ w siatkówce 2018 trafiła do grupy D. Oznacza to, że poza Kubą zagra kolejno z Portoryko, Finlandią, Iranem oraz Bułgarią. Nasi zawodnicy wydają się bardzo dobrze przygotowani. Świadczy o tym chociażby niedawno wygrany 16. Memoriał Huberta Wagnera. 

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW