Zamknij

Polska - Litwa online i w TV: TRANSMISJA meczu 12.06. Gdzie oglądać?

Redakcja
12.06.2018 11:30
Polska - Litwa online i w TV. Kiedy transmisja meczu? [DATA, GODZINA]
fot. Piotr Dziurman/REPORTER/EASTNEWS

Polska - Litwa: transmisja online i w TV. Kiedy, gdzie i o której godzinie mecz Polska - Litwa na żywo za darmo? Na to pytanie, z uwagi na nadchodzący pojedynek piłkarski, szuka odpowiedzi coraz więcej osób. Sprawdzamy informacje o streamie w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Mecz Polska - Litwa odbędzie się we wtorek 12 czerwca o godzinie 18:00 na PGE Narodowym w Warszawie. Piłkarski pojedynek sędziować będzie arbiter Kevin Bloom z Holandii. Będzie to ostatni sprawdzian reprezentacji Polski przez Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018. Przypominamy, że kilka dni wcześniej, 8 czerwca, Polacy rozegrali mecz z Chile. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Czy tym razem nasza reprezentacja pokona przeciwników? Tego dowiemy się już we wtorek!

Polska - Litwa: godzina transmisji w TV. Kiedy oglądać na żywo?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które chcą śledzić zmagania Polaków we wtorkowym spotkaniu. Transmisja meczu Polska - Litwa w TV, na żywo będzie dostępna. Piłkarski pojedynek będzie można obejrzeć na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Studio przedmeczowe w Telewizji Polskiej wystartuje już o 17:45, z kolei transmisja meczu rozpocznie się o godzinie 17:55. Komentować będą Maciej Iwański oraz Andrzej Strejlau.

Zagłosuj

Kto wygra mecz towarzyski Polska - Litwa?

Liczba głosów:

Mecz Polska - Litwa online: stream za darmo

Piłkarskie spotkanie będzie można obejrzeć także online. Transmisję meczu Polska - Litwa na żywo w internecie znajdziemy na stronie: sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. 

Dodatkowo na stronie sport.radiozet.pl odbędzie się relacja na żywo z tego spotkania. Znajdziecie ją pod poniższym linkiem.

MECZ POLSKA - LITWA NA ŻYWO: OSTATNI SPRAWDZIAN PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA

Mecz Polska - Litwa na Stadionie Narodowym spowoduje utrudnienia komunikacyjne w obszarze obiektu. Więcej o utrudnieniach i zmianach w komunikacji w poniższym artykule.

Mecz Polska - Litwa: utrudnienia, zmiany w komunikacji 12.06.

Przypominamy, że już we wtorek 19 czerwca Polacy, w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji 2018, rozegrają mecz z Senegalem. Następnie nasza reprezentacja zmierzy się kolejno z Kolumbią (24 czerwca) oraz z Japonią (28 czerwca).

Trzymamy kciuki za naszych!

RadioZET.pl/JW