Zamknij

Polska - Łotwa 2019: BILETY. Kiedy i gdzie kupić bilety na mecz Polska - Łotwa? [CENA]

Jolanta Waligóra
13.03.2019 11:46
Polska - Łotwa 2019: BILETY. Kiedy i gdzie kupić bilety na mecz Polska - Łotwa? [CENA]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na mecz Polska - Łotwa 2019 trafiły do sprzedaży w lutym i cały czas są do nabycia. Sportowe wydarzenie, które odbędzie się pod koniec marca, z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będziemy mogli oglądać rozgrywki eliminacyjne do Euro 2020. Szczegółowe informacje o biletach na mecz Polska - Łotwa i ich ceny można znaleźć poniżej.

Polska - Łotwa: BILETY na mecz eliminacji do Euro - kiedy w sprzedaży wejściówki? Gdzie będzie można je nabyć? Za ile? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, sprawdzamy najważniejsze informacje o biletach na mecz Polska - Łotwa 2019 i przedstawiamy ich ceny.

Polska - Łotwa: BILETY 2019. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy chcą obejrzeć sportowe wydarzenie na żywo z trybun - choć bilety na mecz Polska - Łotwa 2019 trafiły do sprzedaży otwartej 14 lutego, to cały czas są do nabycia. Wejściówki można kupić za pośrednictwem portalu bilety.laczynaspilka.pl.

Eliminacje Euro 2019: TERMINARZ. Kiedy mecze Polski i z kim gramy?

Mecz eliminacji do Euro Polska - Łotwa odbędzie się w niedzielę, 24 marca. Sportowe wydarzenie będzie mieć miejsce na PGE Narodowym w Warszawie. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:45. Mecz Polska - Łotwa 2019 dla Polaków będzie drugim pojedynkiem stoczonym w ramach eliminacji Euro. Trzy dni wcześniej Biało-Czerwoni zmierzą się na meczu wyjazdowym z Austrią

Bilety na mecz Polska - Łotwa 2019 - CENA. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na mecz Polska - Łotwa 2019 są niższe od tych, jakie kibice musieli zapłacić za mecze eliminacji MŚ 2018. Wtedy kosztowały kolejno 100, 160 i 200 złotych. W tym roku ceny biletów na mecz Polska - Łotwa przedstawiają się następująco:

  • I kategoria – 180 zł
  • II kategoria – 140 zł
  • III kategoria – 80 zł
  • Bilet rodzinny (opiekun + dziecko do 12 lat) – 80 + 40 zł
  • Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim z opiekunem – 80 zł
  • Easy Acces osoby ze znaczną niepełnosprawnością z opiekunem (max. 176 miejsc) – 80 zł
bil

Jerzy Brzęczek ogłosił nazwiska piłkarzy powołanych do reprezentacji na pierwsze mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy w 2020 roku. Selekcjoner Biało-Czerwonych powołał m.in. Roberta Gumnego i Damiana Kądziora. Wśród obrońców pojawili się także tacy zawodnicy jak: Jan Bednarek, Artur Jędrzejczyk i Arkadiusz Reca. Do kadry powraca Michał Pazdan.

Jerzy Brzęczek powołał kadrę na pierwsze mecze eliminacji do Mistrzostw Europy

Zagłosuj

Wybierasz się na mecz Polska - Łotwa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW