Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska - Mołdawia 7.03.2020 - BILETY. Ile kosztują bilety i kiedy będą w sprzedaży? [CENA, ME KOBIET]

14.02.2020 12:10

Bilety na mecz Polska - Mołdawia w eliminacjach reprezentacji kobiet do Euro 2021 trafiły już do sprzedaży. Mecz naszych zawodniczek zostanie rozegrany w marcu 2020 w Warszawie. Wejściówki można nabyć online, bez wychodzenia z domu. Szczegółowe informacje o biletach na mecz reprezentacji Polski kobiet z Mołdawią i ich cenach znajdziecie poniżej.

Polska - Mołdawia 7.03.2020 - BILETY. Ile kosztują bilety i kiedy będą w sprzedaży? [CENA, ME KOBIET] fot. Krzysztof Radzki/East News

Mecz Polska - Mołdawia 07.03.2020: BILETY i cena. Ile kosztują wejściówki na mecz w eliminacjach do Euro 2020 kobiet? Kiedy wejściówki trafią do sprzedaży? Sprawdźcie najważniejsze informacje o zbliżającym się meczu reprezentacji Polski w eliminacjach do Euro 2020. 

Mecz Polska - Mołdawia 7.03  BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić bilet? [REPREZENTACJA KOBIET]

Mecz Polska - Mołdawia będzie drugim, jaki reprezentantki Polski rozegrają w eliminacjach do Mistrzostw Europy kobiet. Turniej odbędzie się w 2021 roku w Anglii. Wejściówki trafiły już do sprzedaży. 

Mecze Polski w 2020 [REPREZENTACJA, TERMINARZ, ELIMINACJE ME 2020]

Bilety na mecz Polska - Mołdawia: CENA. Ile kosztują? [7.03.2020, REPREZENTACJA KOBIET]

Ceny biletów na mecz REPREZENTACJI POLSKI KOBIET na mecz z Mołdawią zostały już podane. 

Bilety w cenie 10 zł (indywidualne) oraz 5 zł (grupowe w przypadku min. 10 osób) można kupować wyłącznie za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl. W dniu meczu będzie także możliwość nabycia wejściówek w kasie stadionu, która będzie czynna od godziny 12:00. W razie pytań oraz w sprawie zamówień grupowych powyżej 20 biletów prosimy o kontakt pod adresem mailowym bilety@pzpn.pl.

Euro 2020: terminarz, drabinka [POLSKA, GRUPY NA MISTRZOSTWA EUROPY]

Polska - Mołdawia: gdzie i kiedy odbędzie się mecz reprezentacji Polski kobiet? 

Mecz reprezentacji Polski kobiet z Mołdawią odbędzie się 7 marca o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej 6 w Warszawie.

Zagłosuj

Wybierzesz się na mecz naszych reprezentantek z Mołdawią?

RadioZET.pl/PZ

Oceń