Zamknij

Polska Noc Kabaretowa 2018: bilety, artyści, terminy [LISTA MIAST]

Redakcja
26.05.2018 09:50
Polska Noc Kabaretowa 2018: bilety, artyści, terminy [LISTA MIAST]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Polska Noc Kabaretowa 2018 w Radomiu, Płocku, Warszawie i innych miastach już niebawem! O dobre nastroje publiczności zadbają takie gwiazdy jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących oraz Marcin Daniec. Kto jeszcze wystąpi podczas wydarzenia? Przedstawiamy terminy, listę artystów i sprawdzamy ceny biletów.

Polska Noc Kabaretowa 2018: Warszawa, Radom, Płock. Kto wystąpi, kiedy i gdzie? Przedstawiamy terminy, listę miast i sprawdzamy ceny biletów na Polską Noc Kabaretową 2018.

» Opole 2018: kto wystąpi i kiedy? [PROGRAM FESTIWALU] «

» Opole 2018 - bilety: cena, gdzie kupić i od kiedy będą w sprzedaży? «

Polska Noc Kabaretowa 2018: terminy i LISTA miast

Polska Noc Kabaretowa 2018 rozpocznie się w piątek, 1 czerwca. Pierwszy występ odbędzie się w Koninie w Amfiteatrze na Skarpie. Przez cały rok Polska Noc Kabaretowa będzie przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na 100-lecie Niepodległości. "Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa. To wyjątkowa rocznica, która uczcimy w absolutnie szalony sposób" - informują organizatorzy na głównej stronie wydarzenia. Tegoroczną, siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 poprowadzi Kabaret Moralnego Niepokoju.

Poniżej zamieszczamy niepełną listę miast, w których odbędzie się Polska Noc Kabaretowa 2018 wraz z dokładnymi terminami. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie na stronie: polskanockabaretowa.pl.

1.06. - Konin (Amfiteatr na Skarpie),

3.06. - Polska Noc Kabaretowa 2018 w Radomiu (MOK Amfiteatr Radom),

8.06. - Płock (Amfiteatr),

20.10 - Lublin (Regionalne Centrum Sportowe),

24.11 - Warszawa (TORWAR),

Artyści - Polska Noc Kabaretowa 2018: kto wystąpi?

W związku z nadchodzącym wydarzeniem wiele osób zaczyna poszukiwać informacji na temat artystów Polskiej Nocy Kabaretowej 2018. O dobre nastroje publiczności zadbają: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Ireneusz Krosny oraz Igor Kwiatkowski.

Polska Noc Kabaretowa 2018: bilety - CENA wejściówek

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników podobnych wydarzeń. Bilety na Polską Noc Kabaretową 2018 są już w sprzedaży! Wejściówki można nabyć za pośrednictwem stron internetowych: kabaretowebilety.pl i biletynakabarety.pl. Ceny biletów na Polską Noc Kabaretową 2018 zależne są przede wszystkim od lokalizacji oraz wybranego miejsca i oscylują w granicach od około 80 do około 200 zł.

RadioZET.pl/JW