Zamknij

Polska - Portoryko: transmisja w TV, online. Gdzie obejrzeć MŚ w siatkówce?

Redakcja
13.09.2018 11:09
Polska - Portoryko: transmisja w TV, online. Gdzie obejrzeć MŚ w siatkówce?
fot. Polska Press/EASTNEWS

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Portoryko na żywo? W czwartek, 13 września odbędzie się drugie starcie reprezentacji Biało-Czerwonych na MŚ w siatkówce 2018. Tego dnia zmierzą się z zespołem z Portoryko. O której godzinie grają i gdzie oglądać bezpłatnie w TV i internecie? Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie Polska - Portoryko online.

Mecz Polska - Portoryko, MŚ w siatkówce - stream online, transmisja w TV. Kiedy oglądać mecz? Gdzie obejrzeć bezpłatnie? O której godzinie transmisja na żywo? Sprawdzamy.

Mecz Polska - Portoryko na żywo: transmisja w TV

Mecz Polska - Portoryko odbędzie się w czwartek, 13 września. Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą śledzić kolejne starcie Biało-Czerwonych na MŚ w siatkówce 2018. Dostępna będzie transmisja meczu Polska - Portoryko na żywo. Pojedynek będzie można obejrzeć w TV na kanałach: TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Początek rywalizacji o godzinie 15:50. Z kolei studio w TVP 1 wystartuje o 15:35, w TVP Sport o 15:20 a w Polsat Sport już o 15:00.

Mecz Polska - Portoryko to drugie starcie reprezentacji Biało-Czerwonych na MŚ w siatkówce 2018. Przypominamy, że pierwszy pojedynek rozegrali 12 września z Kubą. Mecz zakończył się zwycięstwem Polaków 3:1. Z kolei zespół z Portoryko to teoretycznie najłatwiejszy przeciwnik dla naszej reprezentacji w fazie grupowej siatkarskiego mundialu. Podczas poprzedniego światowego czempionatu odnieśli tylko jedno zwycięstwo, wygrywając z Włochami 3:1.

Trzymamy kciuki za Polaków!

Polska - Portoryko: online, stream w internecie 

Mecz Polska - Portoryko na MŚ w siatkówce 2018 będzie można obejrzeć także w internecie. Transmisja Polska - Portoryko online dostępna będzie bezpłatnie na stronie: sport.tvp.pl. Z kolei stream Polska - Portoryko płatny, z komentarzem Polsatu Sport dostępny na platformie ipla.tv.

Relacja meczu Polska - Portoryko na żywo na → sport.radiozet.pl

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 rozpoczęły się 9 września 2018 roku. W pierwszym etapie zmierzą się 24 drużyny (4 grupy po 6 zespołów), a łącznie zostanie rozegranych 60 meczów. W tej rundzie 8 drużyn odpadnie z turnieju. Z kolei finał odbędzie się 30 września. To właśnie w niedzielę dowiemy się, czy Polska obroni swój mistrzowski tytuł.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW