Zamknij

Polska - Portugalia 2018: BILETY. Czy są jeszcze w sprzedaży, gdzie kupić?

Redakcja
11.10.2018 08:43
PPolska - Portugalia 2018: BILETY. Czy są jeszcze w sprzedaży, gdzie kupić?
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/EASTNEWS

Czy bilety na mecz Polska - Portugalia 2018 są jeszcze w sprzedaży? Takie pytanie zadaje sobie wielu kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć wieczorną rywalizację rozegraną w ramach Ligi Narodów na żywo z trybun, a nie zdążyli jeszcze zaopatrzyć się w wejściówki. Sprawdzamy, gdzie jeszcze można kupić bilety na mecz Polska - Portugalia i w jakiej są cenie.

Mecz Polska - Portugalia 2018: bilety - czy są jeszcze w sprzedaży, gdzie kupić i w jakiej są cenie? Sprawdzamy wszystkie najistotniejsze informacje na temat wejściówek na piłkarskie wydarzenie.

» Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają? «

Polska - Portugalia 2018: BILETY - czy są jeszcze w sprzedaży?

Dla wszystkich kibiców Biało-Czerwonych, którzy chcieli obejrzeć czwartkowe starcie na żywo z trybun, ale nie zdążyli jeszcze zakupić wejściówek, nie mamy dobrych wiadomości. Bilety na mecz Polska - Portugalia 2018 zostały wyprzedane. Choć wejściówek nie ma już w sprzedaży, to wieczorny mecz wcale nie obejrzy komplet widzów. PZPN został zobowiązany do zamknięcia sektora na stadionie o pojemności co najmniej 1000 miejsc. Ponadto ma umieścić na nim transparent z napisem #EqualGame. Jest to kara za niewłaściwe zachowanie polskich kibiców podczas wyjazdowego meczu Polska - Włochy.

» Polska - Portugalia: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać w TV, online? «

Mecz Polska - Portugalia 2018 odbędzie się w czwartek, 11 października o godzinie 20:45. Pojedynek zostanie rozegrany na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Będzie to drugi mecz w ramach Ligi Narodów. Następny zawodnicy Jerzego Brzęczka rozegrają trzy dni później na tym samym stadionie z Włochami. 

» Polska - Włochy 2018: bilety - cena. Kiedy w sprzedaży wejściówki na mecz? «

Bilety na mecz Polska - Portugalia 2018: cena. Za ile wejściówki?

Ceny biletów na mecz Polska - Portugalia 2018 oscylowały w granicach od 70 do 180 zł, w zależności od wybranego miejsca. Naturalnie im bliżej boiska, tym wejściówki były droższe. 

tryb

RadioZET.pl/JW