Zamknij

Polska - Portugalia: kiedy i gdzie następny mecz reprezentacji w Lidze Narodów?

Redakcja
20.11.2018 09:08
Polska - Portugalia: kiedy i gdzie następny mecz reprezentacji w Lidze Narodów?
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy i gdzie następny mecz reprezentacji Polska - Portugalia 2018? Nadchodzący pojedynek będzie drugim i zarazem ostatnim starciem polskich piłkarzy z Portugalią w Lidze Narodów UEFA. Dla naszej reprezentacji będzie to także doskonała okazja na rewanż, po ostatniej klęsce z tą drużyną. Szczegółowe informacje na temat daty i miejsca meczu Polska - Portugalia, można znaleźć poniżej.

Mecz Polska - Portugalia, Liga Narodów 2018 - kiedy odbędzie się następny mecz polskiej reprezentacji? Gdzie będzie mieć miejsce? O której godzinie? Sprawdzamy informacje na temat meczu Polska - Portugalia.

» Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz w Lidze Narodów, kiedy i gdzie? «

Polska - Portugalia 2018: kiedy następny mecz polskiej reprezentacji?

Mecz Polska - Portugalia w Lidze Narodów 2018 odbędzie się we wtorek, 20 listopada. Piłkarski pojedynek zaplanowany jest na godzinę 20:45.

» Polska - Portugalia: na żywo - transmisja online, w TV. Gdzie oglądać 20.11? «

Mecz Polska - Portugalia z pewnością wywoła wiele emocji. W końcu będzie to drugie i zarazem ostatnie starcie tych drużyn rozegrane w ramach Ligi Narodów 2018. Dla naszej reprezentacji będzie to także doskonała okazja na rewanż, po ostatniej klęsce z tym zespołem. Przypominamy, że do pierwszego starcia doszło 11 października. Wtedy też Polacy przegrali 2:3.

Polska - Portugalia 20.11 - gdzie kolejny mecz reprezentacji?

Wszyscy kibice Biało-Czerwonych, którzy chcą obejrzeć nadchodzące starcie na żywo z trybun, będą mieli utrudnione zadanie. Mecz Polska - Portugalia odbędzie się w Portugalii (Stadion Estadio D. Afonso Henriques). 

Reprezentacja Polski w Lidze Narodów 2018 nie radzi sobie najlepiej. Biało-Czerwoni na swoim koncie mają dwie przegrane - z Portugalią 2:3 oraz z Włochami 0:1 oraz jeden remis z Włochami 1:1. Tym samym otrzymali 1 punkt, a w tabeli zajmują ostatnie trzecie miejsce.

RadioZET.pl/JW