Zamknij

Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają?

Redakcja
11.10.2018 08:43
Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz, kiedy i gdzie grają?
fot. Jacek Piski/REPORTER/PAWEL SKRABA/EASTNEWS

O której godzinie mecz Polska - Portugalia? Czwartkowe starcie niewątpliwie wzbudzi wiele emocji. W końcu będzie to drugi pojedynek Biało-Czerwonych rozegrany w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Dodatkowo mecz odbędzie się naszym kraju, dlatego na trybunach nie powinno zabraknąć polskich kibiców, którzy będą dopingować Biało-Czerwonych. Informacje na temat godziny meczu Polska - Portugalia, daty i miejsca znajdziecie w tym artykule.

Polska - Portugalia 2018: GODZINA meczu. O której pojedynek reprezentacji Polski z drużyną z Portugalii w ramach Ligi Narodów UEFA? Kiedy? Gdzie grają? Sprawdzamy najważniejsze informacje - data, miejsce, godzina.

» EqualGame: mecz Polska - Portugalia - co to znaczy i z czym się wiąże? «

Polska - Portugalia 2018 - kiedy grają i gdzie mecz?

Mecz Polska - Portugalia odbędzie się w czwartek, 11 października. Wielu kibiców naszej reprezentacji, którzy chcieliby obejrzeć piłkarski pojedynek na żywo z trybun i nie tylko szukają informacji na temat tego, gdzie mecz Polska - Portugalia się odbędzie. Starcie będzie mieć miejsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie (ul. Katowicka 10). To właśnie tam 12 lat temu Polacy pod okiem Leo Beenhakkera wygrali z zespołem z Portugalii 2:1. Czy Biało-Czerwoni powtórzą zwycięstwo sprzed kilkunastu lat? Trzymamy kciuki!

» Polska - Portugalia 2018: BILETY. Czy są jeszcze w sprzedaży, gdzie kupić? «

Mecz Polska - Portugalia z pewnością wywoła wiele emocji. Zarówno dla naszej reprezentacji, jak i dla drużyny z Portugalii będzie to drugie spotkanie rozegrane w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Polacy w pierwszym starciu zremisowali z Włochami 1:1. Dla Biało-Czerwonych strzelił Piotr Zieliński. Z kolei Portugalczycy wygrali z Włochami 1:0. Wiadomo, że podczas czwartkowego meczu nie zagra Cristiano Ronaldo.

Mecz Polska - Portugalia: GODZINA. O której grają?

Godzina meczu Polska - Portugalia 2018 to temat, który z uwagi na zbliżającą się rywalizację, jest coraz częściej poruszany. Informacji dotyczącej tego, o której mecz Polska - Portugalia szukają wszyscy, którzy chcą śledzić czwartkowe starcie. Pojedynek rozpocznie się o 20:45. Z kolei transmisja ruszy o 20:35.

» Polska - Portugalia: transmisja - na żywo. Gdzie oglądać w TV, online? «

RadioZET.pl/JW