Zamknij

Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz w Lidze Narodów, kiedy i gdzie?

Redakcja
20.11.2018 09:07
Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz w Lidze Narodów, kiedy i gdzie?
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

O której godzinie mecz Polska - Portugalia w Lidze Narodów? Nadchodzący pojedynek będzie drugim i zarazem ostatnim starciem tych drużyn w ramach LN. Dla Biało-Czerwonych będzie to także doskonała okazja na rewanż, po ostatniej klęsce z portugalskim zespołem. Szczegółowe informacje na temat godziny meczu Polska - Portugalia, daty oraz miejsca, można znaleźć poniżej.

Mecz Polska - Portugalia, Liga Narodów: GODZINA. O której zostanie rozegrany mecz w Lidze Narodów? Kiedy się odbędzie? Gdzie grają? Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat nadchodzącego pojedynku.

» Mecze Polski 2018 - kiedy i z kim następny mecz reprezentacji? «

Mecz Polska - Portugalia 2018: kiedy i gdzie grają?

Mecz Polska - Portugalia w Lidze Narodów 2018 zostanie rozegrany we wtorek, 20 listopada. Wielu kibiców naszej reprezentacji, którzy chciałoby obejrzeć starcie z trybun na żywo, szukają także informacji na temat tego, gdzie mecz Polska - Portugalia się odbędzie. Pojedynek będzie miał miejsce w Portugalii - Stadion Estadio D. Afonso Henriques.

Mecz Polska - Portugalia 2018 to drugi i zarazem ostatni pojedynek tych drużyn rozegrany w ramach Ligi Narodów UEFA 2018. Dla Biało-Czerwonych będzie to także doskonała okazja na rewanż, po ostatniej klęsce z portugalskim zespołem, do której doszło 11 października. Wtedy też nasza reprezentacja przegrała 2:3. Polacy będą mieli jednak utrudnione zadanie - na boisku zabraknie króla strzelców, Roberta Lewandowskiego, który doznał niewielkiego urazu kolana. Jeśli nawet jednak Biało-Czerwonym uda się pokonać przeciwników, to i tak nie mają już szans na pozostanie w dywizji A Ligi Narodów. Dwie przegrane i jeden remis spowodował, że Polacy otrzymali 1 punkt, a w tabeli zajmują ostatnie miejsce.

Polska - Portugalia: GODZINA. O której mecz w Lidze Narodów 20.11?

Godzina meczu Polska - Portugalia to temat, który z uwagi na zbliżające się starcie, jest coraz częściej poruszany. Informacji dotyczącej tego, o której mecz Polska - Portugalia w Lidze Narodów 2018 szukają wszyscy, którzy chcą śledzić wtorkowy pojedynek. Mecz rozpocznie się o 20:45. Z kolei transmisja ruszy o 20:35.

»  Polska - Portugalia: na żywo - transmisja online, w TV. Gdzie oglądać 20.11? «

RadioZET.pl/JW